Fly4free.pl

Korzystaj z super okazji i otrzymuj darmowe, wyselekcjonowane przez nas powiadomienia

Foto: Peera_stockfoto / Shutterstock
Zapewne dobrze wiesz, jak to czasami bywa: o świetnych promocjach słyszysz tylko w czasie przeszłym, znajomi właśnie wrócili z kolejnego wyjazdu "za grosze", a ty znajdujesz jedynie propozycje, które robią kolejne kółko wokół Internetu? Czas to zmienić!

Szybki przepływ informacji, zdolność natychmiastowego podejmowania decyzji oraz nieustanny bieg. Czy nam się to podoba, czy też nie, w dzisiejszej płynnej nowoczesności wspomniane atrybuty są podstawą „bycia na bieżąco”. Dotyczy to wielu aspektów życia, w tym również podróżowania w okazyjnych cenach.

Zdaję sobie jednak sprawę, że dla większości z was wojaże to hobby i sposób na zagospodarowanie czasu wolnego. Dlatego lwią część pracy związanej z wyszukiwaniem najlepszych ofert oraz powiadomieniami wykonujemy za was. W taki sposób, żebyś ty mógł skupić się na najprzyjemniejszym aspekcie podróżowania: planowaniu szczegółów wycieczki oraz cieszeniu się ze zbliżającej się wyprawy, bez konieczności martwienia się o drożyznę i znikające terminy.

Foto: Jaromir Chalabala / Shutterstock

W tym celu stworzyliśmy darmowe kanały nadawcze na najpopularniejszych platformach: na Facebooku, Instagramie oraz WhatsAppie (na tym ostatnim wrzucamy wyłącznie oferty wczasów z biurem podróży). Po dołączeniu do nich będziesz miał możliwość otrzymywania od nas specjalnych treści dostępnych wyłącznie dla obserwujących czytelników.

– dołącz do kanału na Facebooku >>
– dołącz do kanału na Instagramie >>
– dołącz do kanału na WhatsApp >>

Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock

Jak zapisać się do bezpłatnych powiadomień? To bardzo proste. Nieważne, czy twoim głównym medium społecznościowym jest Instagram, Facebook czy WhatsApp. W każdej aplikacji znajdziesz stworzony przez nas dedykowany kanał, gdzie codziennie publikujemy najważniejsze okazje z danego dnia. Oznacza to, że nie będziesz zasypywany denerwującymi powiadomieniami oraz spamem, otrzymasz jedynie wybrane przez nas perełki, dostępne tu i teraz – tak, by nie ominęła cię żadna najważniejsza promocja!

Konkretne przykłady? Tylko w ostatnich dniach informowaliśmy was o all inclusive w Tunezji za mniej niż 1000 PLN, lotach do Azji dwupokładowym, największym pasażerskim Airbusem A380 oraz o propozycji tanich wczasów na Costa del Sol. To, co czasami może przepaść w gąszczu innych powiadomień, łatwo znajdziesz tutaj, a my całą researcherską pracę wykonujemy za ciebie.

Foto: dodotone / Shutterstock

W tym miejscu warto również przypomnieć darmowej aplikacji Fly4free. Dostępna zarówno dla systemów Android, jak również iOS, w przejrzysty sposób prezentuje wszystkie publikowane przez nas treści. W niej również łatwo dostosujesz powiadomienia do własnych preferencji, zwiększając pewność, że nie ominie cię żadna świetna okazja.

Podsumowując powyższe: stworzyliśmy kanały nadawcze z myślą o was, by jeszcze szybciej i bardziej bezpośrednio przesyłać wam świeżo wyszukane, wyselekcjonowane najlepsze okazje. Informacje o nich otrzymacie od nas ekspresowo. Dodatkowo, trafiają tam również okazje, które z różnych względów nie nadają się na publikację na naszej stronie (super last minute, ostatnie miejsca, etc.). Najważniejsze i najciekawsze informacje z branży, ciekawostki, tipy podróżnicze – słowem, na kanały trafiają tylko rzeczy, będące esencją naszej działalności. Zatem nie przegapcie okazji i dołączcie już dziś do tworzonej przez nas społeczności podróżników!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
"dedykowany kanał" nie jest stylistycznie poprawnie (dedykować można list, piosenkę)- raczej specjalnie przeznaczony kanał
mariusz198787, 7 czerwca 2024, 22:41 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »