Fly4free.pl

Dodatkowa pula tanich biletów od 1 PLN w Lux Express

Lux Express zwiększa pulę najtańszych biletów na podróże między Warszawą a Rzeszowem. Oprócz przejazdów za 1 PLN dostępne będą bilety za 3 PLN. Najtańsze przejazdy kupicie każdej nocy między 1 a 5 rano.

Informację o zwiększonej puli przewoźnik zamieścił na swoim fanpage’u. Każdej nocy do sprzedaży trafi 125 promocyjnych biletów na podróże do końca roku! Z promocji wyłączone są przejazdy w piątki oraz niedziele.

LUX Kielce IKONA2

W cenie biletu możecie skorzystać z darmowego Wi-Fi czy bezpłatnej kawy, czekolady i herbaty. Możecie też naładować telefon dzięki gniazdkom dostępnym przy każdej parze siedzeń. Ponadto autokary Lux Express są wyposażone w udogodnienia m.in. wygodne, odchylane fotele, komfortową przestrzeń na nogi czy personalne systemy multimedialne (system rozrywki pokładowej) z wbudowanymi dotykowymi ekranami w poprzedzające fotele. Miejsca są numerowane, podczas zakupu biletu wybieracie je samodzielnie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A co z krk-budapeszt?
kleo, 6 sierpnia 2015, 0:17 | odpowiedz
Budapeszta masz za 17 zeta z Krakowa i 22 zeta z Warszawy w innej promocji. Czytamy, czytamy, czytamy! Chociaż skoro przegapiasz promocje to mmoże nie jedź do tego Budapesztu bo to duuuuuże miasto :-)
skoczek, 6 sierpnia 2015, 7:01 | odpowiedz
ja tam widze tylko po 220zl
skoczekBudapeszta masz za 17 zeta z Krakowa i 22 zeta z Warszawy w innej promocji. Czytamy, czytamy, czytamy! Chociaż skoro przegapiasz promocje to mmoże nie jedź do tego Budapesztu bo to duuuuuże miasto
omt, 6 sierpnia 2015, 8:22 | odpowiedz
Kiedy LE wejdze do Wrocławia?
rsz, 6 sierpnia 2015, 11:26 | odpowiedz
@rsz jutro... głupie pytanie, głupia odpowiedź :/
zizy, 6 sierpnia 2015, 21:21 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »