REKLAMA

Bardzo tanie loty do Izraela – Ejlat z Gdańska za 51 PLN!

Oferta wyprzedana
Morze Czerwone
Foto: Rich-Carey, Shutterstock
Skorzystajcie z bardzo niskiej ceny za przeloty do Izraela, co pozwoli Wam uciec przed panującym chłodem. Do Ejlatu dolecicie bardzo dobre 51 PLN. Warto szybko podjąć decyzję o zakupie, chętnych nie brakuje.

Ejlat może być waszym miejscem docelowym, gdzie wypoczniecie na jednej z wielu plaż i skorzystacie z uroków Morza Czerwonego. To doskonałe miejsce na zwiedzanie podwodnego świata. Miasto może być także miejscem przesiadkowym w podróży do Egiptu, gdzie za mniejsze pieniądze wypoczniecie w jednym z ekskluzywnych hoteli, lub Jordanii, gdzie będziecie mieć możliwość zwiedzenia takich miejsc jak: Wadi Rum czy Petra.

Czy warto się tam wybrać? Przeczytajcie:

LOTY

Przykładowa rezerwacja lotu w dwie strony:

ryanair z Gdańska do Izraela

Bilety dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Poniżej przygotowałem dla Was propozycję zakwaterowania w Rich Luxury Suites. Za noc zapłacicie 289 PLN. Ten obiekt jest położony 8 minut spacerem od plaży. Apartamenty urządzone zostały we współczesnym stylu, mają drewniane podłogi i wyposażone są w nowoczesne meble. W każdym apartamencie znajduje się część wypoczynkowa oraz aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową. Do dyspozycji gości jest również telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

apartament w Ejlat

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

alghero plaża

10 dni na Sardynii za 987 PLN

mniej niż godzinę temu
REKLAMA