Fly4free.pl

Dla pełnoletnich! Weekendowe noclegi w hotelach z własnym browarem od 230 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Meritt Thomas / Unsplash.com
od
230 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
23.09.2023 - 29.10.2023
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy (sobota-niedziela) wybierz się w Polskę! Specjalnie dla ciebie przygotowałem zestawienie miejsc noclegowych wyłącznie dla gości pełnoletnich, w których będziesz mieć okazję skosztować lokalnych wyrobów złocistego trunku.

Na wycieczkę wybrać się możesz w jeden z kilku weekendów pomiędzy 23 września a 29 października. W przygotowanym przeze mnie zestawianiu znajdziesz propozycje zakwaterowania w bardzo dobrych obiektach, które posiadają własny browar oraz oferuj bezpłatny dostęp do sieci WiFi.

Hotel od 230 PLN/2 osoby/noc

W województwie kujawsko-pomorskim zatrzymaj się w pensjonacie Stary Browar. Mieści się on w Szubinie, w budynku, w którym znajdował się niegdyś jeden z najstarszych polskich browarów! Na miejscu możesz oddać się degustacji piwa jasnego oraz ciemnego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt ze śniadaniem w 3* hotelu Legnicki Browar Książęcy, który położony jest w sąsiedztwie starego miasta, w Legnicy. Tutejszy browar jest integralną częścią kompleksu (hotel i restauracja) mieszczącego się w ponad 100-letniej kamienicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Lublinie zatrzymaj się w 3* hotelu Restauracja Browar Lwów z ze śniadaniem. Na miejscu będziecie mogli spróbować lokalnie warzonych piw Lwów: Jasne, Bursztyn, Amerykańska Pszenica, Specjal oraz Miodowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Kaszubach postaw na pobyt w 3* hotelu Szymbark, który położony jest nieopodal terenów zielonych. W miejscowym browarze warzone są piwa na tradycyjnych kaszubskich recepturach: Kartuski Mnich (jasne), Wieżyca, Pucki Rybak, Stężycka Malina (jasne pełne), Kościerski Miód Piwny (miodowe ciemne pełne jęczmienne) oraz Szymbarski Smok (ciemne mocne).

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Górnym Śląsku proponuję ci nocleg w katowickim 3* hotelu Best Western Mariacki. Na jego terenie funkcjonuje kameralny browar mariacki, w którym warzone są piwa: niepasteryzowane, niefiltrowa oraz naturalne.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zaś w Opolu mam rekomenduję ci nocleg ze śniadaniem w 3* hotelu & Browar Slociak. W miejscowym browarze spróbować możesz tutejszych wyrobów: Klinkierowy Przepał, Opolskie Jasne, Sławicka Pszenica oraz Słodziaki – czyli piwa z dodatkiem miodu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »