Fly4free.pl

Disneyland w wakacje! Weekendowe loty do Paryża z Krakowa + wejściówka do parku za 836 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
836 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: rifqa.j / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wakacyjny szczyt sezonu, dogodny termin przypadający na dni wolne od pracy no i oczywiście on – wspaniały Paryż! Potrzebujesz dalszej zachęty? Tym razem do pakietu dorzuciłem wejściówkę do Disneylandu, żebyś mógł zabrać do tego miejsca swoją księżniczkę lub księcia.

Na wycieczkę udasz się w weekendowym terminie 19 – 22 lipca (piątek – poniedziałek). Dogodne godziny lotów oznaczają, że być może obędzie się nawet bez brania urlopu. Do Paryża polecisz z Krakowa linią easyJet.

Głównym aktorem mojej propozycji będzie podróż do prawdopodobniej najsłynniejszego Disneylandu na świecie. Bilety w wakacyjny szczycie sezonu do tanich niestety nie należą, a atrakcyjne terminy znikają z dużym wyprzedzeniem. Rekomenduję zatem nie zwlekać do ostatniej chwili i zarezerwować je online.

Termin podróży: lipiec
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny, 45x36x20 cm

Hotel od 354 PLN/2 osoby/noc

Szukając zakwaterowania, kierujesz się przede wszystkim kryterium ceny? Zatem zarezerwuj pobyt w hotelu znanej sieci ibis Paris Levallois-Perret.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz noclegi bliżej centrum? Wybierz elegancki 3* hotel le Regent, który pozwoli pieszo odkrywać atrakcje francuskiej stolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Cena nie gra roli? Zarezerwuj wspaniały 5* Hotel du Louvre in The Unbound Collection by Hyatt, by cieszyć się luksusem na najwyższym, światowym poziomie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje ok. 387 PLN (89 EUR)

Bilety wstępu do Disneylandu zarezerwujesz na oficjalnej stronie parku. W tej chwili najtańsze bilety w weekendowym terminie kosztują 89 EUR (ok. 387 PLN).

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje: Paryż
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty310 PLN
  • Liczba ofert612
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Paryżu
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
nie warto, ceny beda wygorowane z powodu olimpiady, za merto 4.20 za jeden przejazd w euro, nocleg mozna zapomniec. Polecam poczekac rok
null, 15 lutego 2024, 18:34 | odpowiedz
Dlaczego na fly4free.pl jest tyle ofert all inclusive? Kiedyś się to nie zdążało - to był portal dla podróżnych na własną rękę z niskim budżetem :(
OKAZJE Fly4FREE_majowka, 15 lutego 2024, 18:44 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »