Fly4free.pl

Derby Londynu! West Ham United – Chelsea z Gdańska i Warszawy od 699 PLN (loty, transfer, nocleg, bilet na mecz)

Pierwszy raz na łamach Fly4Free.pl przedstawiamy Wam propozycję wyjazdu do Anglii na mecz tamtejszej Premier League. Przelot z Gdańska lub Warszawy do Londynu i z powrotem, transfer do i z centrum miasta, nocleg w hotelu oraz bilet wstępu na derbowy spotkanie pomiędzy West Ham United a Chelsea Londyn dostępny od 699 PLN za osobę!

Z Gdańska do Londynu (Luton) i z powrotem podróżujemy węgierską niskokosztową liną lotniczą Wizzair (kup bilet >>). W najniższej cenie podróżują posiadacze członkostwa Wizz Discount Club. Podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

GDAŃSK – LONDYN LUTON – GDAŃSK ZA 128 PLN ZA OSOBĘ

GDNLTN

Natomiast z Warszawy Modlin do Londynu Stansted i z powrotem podróżujemy na pokładach samolotów irlandzkiej linii lotniczej Ryanair. Należy pamiętać, że bilety w Ryanair dostępne są dla wszystkich, a w podróż możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie przewoźnika Ryanair.com

WARSZAWA MODLIN – LONDYN STANSTED – WARSZAWA MODLIN ZA 158 PLN ZA OSOBĘ

WMISTN

STNWMI

Z obu lotnisk do centrum miasta i z powrotem podróżujemy autokarami firmy easyBus. Bilety na przejazd zarezerwujecie na stronie internetowej przewoźnika: easyBus.co.uk (kup bilet >>).

LONDYN LUTON – LIVERPOOL STREET – LONDYN LUTON ZA 11.4 GBP (ok. 65 PLN) ZA OSOBĘ

LTNlon

LONDYN STANSTED – OLD STREET – LONDYN STANSTED ZA 12.9 GBP (ok. 73 PLN) ZA OSOBĘ

stnlon

W terminie 4 – 5 marca proponujemy Wam nocleg w easyHotel London Earls Court za 44 GBP (ok. 250 PLN) za dwie osoby. Nocleg zarezerwujecie na stronie easyHotel.com.

easyhotel

Bilet na derbowe spotkanie pomiędzy West Ham United a Chelsea Londyn zarezerwujecie na oficjalnej stronie klubu West Ham. Bilety dostępne są dla wszystkich (General Sale), ceny najtańszych biletów zaczynają się od 67 GBP (bilet + opłata) (ok. 381 PLN) za osobę. Do zakupu wejściówki niezbędne jest posiadanie konta na stronie klubu. Konto założycie bezpłatnie w kilka minut klikając w ten link >>

WEST HAM UNITED – CHEALSEA 134 GBP ZA DWIE OSOBY

westham

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Będę czepialski i napiszę, że najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii nazywa się Premier League, a nie Premiership. :P
Johnny Gooner, 23 lutego 2015, 19:14 | odpowiedz
Johnny GoonerBędę czepialski i napiszę, że najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii nazywa się Premier League, a nie Premiership.
Dokładnie masz rację. Tekst już poprawiony
Paweł Iwanczenko, 23 lutego 2015, 19:30 | odpowiedz
Ale Upton Park to mały stadion wrażenia żadnego nie robi!!!
maro77o, 23 lutego 2015, 19:30 | odpowiedz
Byłem na West Hamie i niestety nie polecam. Okolice stadionu są paskudne i do tego zamieszkane przez samych Arabów. Nie mam nic do Arabów ale spacer w tej okolicy szczególnie nocą (po meczu) nie należy do niczego przyjemnego. Co do samej drużyny to tak jak ktoś wspomniał, West Ham to taki angielski średniak.
szkolnik, 23 lutego 2015, 20:05 | odpowiedz
Paweł Iwanczenko
Chyba Zbyt krótko interesujesz sie piłka w Anglii. Obie nazwy oznaczają dokładnie to samo - najwyższa klasę rozgrywkowa w Anglii.
youngmoney, 24 lutego 2015, 9:41 | odpowiedz
youngmoney
Paweł Iwanczenko
Chyba Zbyt krótko interesujesz sie piłka w Anglii. Obie nazwy oznaczają dokładnie to samo – najwyższa klasę rozgrywkowa w Anglii.
Od kilka lat obowiązuje nazwa Premier League. Premiership jest w Szkocji.
Kanonier, 24 lutego 2015, 19:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »