Fly4free.pl

Urlop w Da Nang (Wietnam) za 2677 PLN. Qatar Airways z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

2677 PLN
Plaża w Wietnamie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Arsenie Krasnevsky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Loty na pokładzie 5* przewoźnika, zakwaterowanie w 4* hotelu niedaleko plaży oraz co najważniejsze – duży wybór terminów, także w sezonie. Da Nang to idealny kierunek dla osób, które ponad gwar miasta obecny w Sajgonie czy Hanoi, bardziej cenią sobie nadmorskie klimaty.

Propozycję wycieczki oparłem na terminie 12(13) – 20 marca. Miejcie na uwadze, że najlepszy czas na odwiedzenie tej części Wietnamu to okres pomiędzy styczniem a majem, czyli tuż po porze deszczowej, a przed falą upałów i tajfunów. I na ten własnie okres możecie rezerwować bilety.

Do Da Nang polecicie na pokładzie samolotów bardzo dobrze ocenianych linii Qatar Airways. Taka podróż to przyjemność sama w sobie: czekają na wam m.in. ciepłe posiłki oraz bogaty systemem rozrywki pokładowej. Po drodze będziecie mieć przesiadkę (gwarantowaną przez przewoźnika, 3h i 4h) w Dosze.

Termin podróży: styczeń 2019 – maj 2020
Linie lotnicze: Qatar Airways
Bagaż: podręczny oraz rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za urlop w Wietnamie zapłacicie 2677 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel792 PLN

W Da Nang zatrzymajcie się w 4* hotelu Sunny Ocean. W cenę zakwaterowania wliczone są także codzienne śniadania.

zarezerwuj hotel w da nang

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Da Nang?

Da Nang znane jest jako idealne miejsce na krótki wypoczynek. Piaszczyste, malownicze plaże zadowolą osoby spragnione relaksu i błogiego lenistwa. Również aktywni urlopowicze nie będą zawiedzeni!

Koniecznie wybierzcie się zobaczyć słynny Złoty Most – to jedna z najbardziej znanych okolicznych atrakcji.

Da Nang może być także waszym punktem startowym do wycieczki znaną Hai Van Pass. Popularność trasy wynika z faktu, iż twórcy programu Top Gear nadali jej miano najpiękniejszej na świecie. Chcecie zwiększyć swoje wrażenia? Wybierzcie się na Hai Van Pass… skuterami. Sprawdźcie jak na Hai Van Pass radziła sobie nasza redakcyjna koleżanka »

Prawdziwą wisienką na torcie będzie wizyta w Hoi An. Warto tam spędzić chociażby jeden wieczór, obserwując rozświetlone tysiącami lampionów miasto.

Dla miłośników zabytków polecam zwiedzanie kompleksu hinduistycznych świątyń w My Son. Niektórzy twierdzą, że jest to wietnamski odpowiednik kompleksu Angkor Wat.

Kładka w Da Nang
Foto: Quang nguyen vinh / Shutterstock
kolorowe lampiony
Foto: noina / Shutterstock
plaża w da nang
Foto: HelloRF Zcool / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Wietnamu musicie pamiętać o konieczności posiadania wizy. Najłatwiej będzie aplikować o nią on-line. Na przejściu granicznym na lotnisku w Da Nang akceptowane są wizy elektroniczne.

  • Najlepszy czas na podróż do środkowego Wietnamu to miesiące od stycznia do maja.

  • W proponowanym przeze mnie hotelu na miejscu działa między innymi wypożyczalnia skuterów. W ten sposób będziecie mogli łatwo przemieszczać się po okolicy.

  • Lecąc z Qatar Airways poza bagażem podręcznym będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany o sumie wymiarów 300 cm oraz wadze do 30 kg.

  • Przed wyjazdem zamówcie darmową wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach podczas płacenia za zakupy w Wietnamie.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
nowy skrypt nie działa wam na starszych systemach/przeglądarkach, na innych stronach podobne wtyczki działają.  
sebaa, 21 grudnia 2019, 12:28 | odpowiedz
już jest ok widocznie coś z serwerem. 
sebaa, 21 grudnia 2019, 12:29 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »