Fly4free.pl

Da Nang na tygodniową wycieczkę za 2053 PLN. Loty z Warszawy + hotel

2053 PLN
Most w Wietnamie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Quang nguyen vinh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Szukacie pomysłu na kolejną daleką podróż? Skorzystajcie z niskich cen i wybierzcie się na tydzień do Wietnamu.

W październiku w tym rejonie Azji trwa pora deszczowa. Jeżeli jednak nie jesteście z cukru, to wciąż może być to dobry termin na wyjazd – ze sporą ilością słońca oraz wysokimi temperaturami. Wybierając się do Wietnamu musicie pamiętać o wcześniejszym załatwieniu formalności wizowych. W ramach przygotowanej przeze mnie propozycji do Da Nang polecicie 6(7) – 15 października. Za loty dla 2 osób na pokładzie Qatar Airways zapłacicie 3848 PLN, natomiast koszt tygodniowego zakwaterowania w hotelu to tylko 257 PLN/pokój.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 50 x 37 x 25 cm (max. 7 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 300 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 30 kg.

Hotel May znajduje się niedaleko plaży w Da Nang. Czekają tam na was pokoje z prywatną łazienką, klimatyzacją oraz minibarem. Dodatkowo będziecie mogli korzystać z telewizora LCD oraz dostępu do bezpłatnego WiFi. W celu uzyskania najniższej ceny spośród dostępnych opcji wybierzcie pośrednika Expedia.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »