Fly4free.pl

Czytelnicy Fly4free razem z Virtualo piszą książkę. Znamy zwycięzców!

Razem z księgarnią internetową Virtualo.pl mamy dla was zabawę, jakiej jeszcze u nas nie było. Tym razem to wy piszecie, a my czytamy. Do końca sierpnia będziemy czekać na wasze relacje z podróży. 10 najciekawszych trafi do książki (e-booka), którą pod patronatem Fly4free, w ramach self-publishingu, wyda Virtualo.Strona konkursowa Virtualo.pl >>Opublikowana książka będzie do pobrania za darmo na naszych łamach i w Virtualo. Poza wyróżnieniem, którym będzie udział w publikacji, na autorów najciekawszych prac czekają nagrody rzeczowe. Czytnik e-booków PocektBook 622 Touch ufundowany przez czytio.pl i vouchery od Virtualo.

Jak dołączyć do zabawy?

1) Konkurs jest przeznaczona wyłącznie dla osób sybskrybujących profile Facebookowe Fly4free.pl
(https://www.facebook.com/fly4free) i Virtualo.pl (https://www.facebook.com/Virtualo).

2) Konkurs trwa od 25 lipca do 31 sierpnia 2012 r. W tym czasie można nadysłać prace konkursowe.

3) Zadaniem konkursowym jest stworzenie dziennika z podróży, w którym uczestnik konkursu opisze swoje przeżycia związane z wyjazdem wakacyjnym. Dziennik powinien być uzupełniony zdjęciami z wakacji (miejsc opisywanych w dzienniku). Mile widziane są również poradniki dotyczące odwiedzanych miejsc (gdzie najlepiej i najtaniej zjeść lub jak najtaniej dojechać do danego miejsca) Najważniejsze jest kreatywne podejście do tematu. Dziennik może zostać napisany z przymrużeniem oka, zwierać zabawne historie i praktyczne porady (szczegółowe wytyczne odnoście formy relacji znajdują się w regulaminie).

4) Prace konkursowe należy wysłać na adres konkurs@virtualo.pl w mailu zatytułowanym „Podróżnicy”.

5) Laureatów jury ogłosi 5 września.

Co można wygrać?

1) Nagrodą główną w konkursie jest czytnik PocektBook 622 Touch (o wartości ok. 650zł).

2) Nagrodami dodatkowymi będzie 10 voucherów o wartości 50zł do wykorzystania w księgarni Virtualo.pl.

3) Z 10 najciekawszych prac zostanie utworzony tom podróżniczy w postaci e-booka, który bezpłatnie będzie można pobrać między innymi na Fly4free.pl

Szczegółowy regulamin konkursu >>

Zapraszamy do zabawy

Aktualizacja 6 IX

Jury wyłoniło laureatów konkursu. Ostatecznie otrzymaliśmy 32 fantastyczne prace. Pierwsze miejsce oraz czytnik PocektBook 622 Touch wygrywa: Aleksandra Pluta za dziennik „Radość Tropików”

Wyróżnienia oraz kupony rabatowe otrzymują:

Justyna Wilkowska
Ewa Jermakowicz
Marta Petrykowska
Tadeusz Topod
Bartosz Jakubowski
Magda Bębenek
Agdalena Achcyng
Krystian Klottka
Aleksandra Skaza

Gratulujemy!

Stworzona przez was książka już niebawem będzie do pobrania na naszych łamach.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czy zdjęcia rónież mają się znaleźć w pliku tekstowym, czy załączone oddzielnie? Z regulaminu jednoznacznie to nie wynika...
artur, 26 lipca 2012, 9:40 | odpowiedz
Subskrypcja Twarzo-książkowych.com profili eliminuje mnie z tego końkursu.
krakauer, 26 lipca 2012, 9:43 | odpowiedz
"Zdjęcia powinny być wewnątrz materiału - a dokładnie w miejscach, gdzie powinny znaleźć się w ebooku" - dodatkowe pytania można przesyłać również na konkurs@virtualo.pl
Kamil, 26 lipca 2012, 10:02 | odpowiedz
@Kamil: Czyli zdjęcia są liczone w tym limicie 15 stron?
kitsun, 26 lipca 2012, 12:26 | odpowiedz
Tez chcetnie wzielabym udzial, ale nie chce subskrybowac profilu facebookowego. Lubie fly4free ale nie lubie fb. To nie fair.
Ania, 27 lipca 2012, 9:53 | odpowiedz
a czy na stronie tytułowej ma być tylko tytuł i imie nazwisko autora, czy może tam też być już tekst? I 15 stron ma być z tą tytułową, tak?
migot, 27 lipca 2012, 23:27 | odpowiedz
Szanowne F4F nie każdy się "lansuje" na FB :)
Leszek S., 30 lipca 2012, 9:12 | odpowiedz
@Ania - popieram! Wygląda na to, że Anie tak mają. Ja też miałabym ochotę wystartować w konkursie ale nie za pośrednictwem fb :( Pomyślcie, prosimy o Aniach w następnych zabawach.
AniaJ, 30 lipca 2012, 9:29 | odpowiedz
do wszystkich AŃ:) To nie działalność dobroczynna. Konkurs ma też przynieść korzyści organizatorom. "Lubię" na FB to popularność przekładająca się na $$$:)
forMany, 30 lipca 2012, 10:24 | odpowiedz
zawsze można polubić, a po konkursie 'odlubić' ;) chyba, że ktoś w ogóle nie chce zakładać konta na fb. choć mnie się to też nie podoba, że coraz więcej konkursów łączy się z fb.
Emiwdrodze, 30 lipca 2012, 10:43 | odpowiedz
Oj nieładnie. Już prawie wziąłem się do pisania gdy zobaczyłem że niezbędną sprawą jest posiadanie konta na czymś czego osobiście nie cierpię.. Szkoda że dzisiejszy świat i ludzie nie potrafią żyć bez Fb. Już nawet ostatnio widziałem że Maciej Orłoś pod koniec Teleexpresu namawia do ich lubienia na ww portalu...
blantomat, 18 sierpnia 2012, 0:01 | odpowiedz
W opisach prosilbym umiescic takze jak i gdzie mozna byc oszukanym, np przez jakies linie lotnicze, biura podrozy, hostele, hotele itd To tez moze sie przydac w opisach z waszych doswiadczen w podrozach dla innych
czytelnik, 18 sierpnia 2012, 0:14 | odpowiedz
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »