hotel w tunezji

Czerwiec w Tunezji: all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem od 1711 PLN. Wylot z 5 miast

1711 PLN Tunezja z 5 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Położona w północnej Afryce Tunezja, przyciąga urlopowiczów swoim orientem, gwarancją pogody, nadmorskimi kurortami oraz rozległymi piaskami Sahary. Również wielbiciele zwiedzania nie będą zawiedzeni – czeka na was kraina o tysiącletniej kulturze, pełna światowej klasy zabytków.

Wybierzcie się na wczasy z biurem podróży Sun & Fun do Tunezji i zatrzymajcie się w 4* hotelu Caribbean World Monastir, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Największymi atutami obiektu są: bogate all inclusive z dostępem do kilku barów i restauracji oraz aquapark ze zjeżdżalniami dla dużych i małych fanów wodnego szaleństwa. Będziecie mogli również korzystać z szerokiej gamy zabiegów relaksacyjnych oferowanych przez centrum spa. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, balkon, WiFi oraz prywatną łazienkę.

Hotel może pochwalić się dobrymi opiniami dotychczasowych gości.

„Spędziłam w tym hotelu wspaniały tydzień! Wszystko było tak, jak być powinno, co pozwoliło na maksymalny relaks. Miła i profesjonalna obsługa ze wszystkich działów hotelu na każdym kroku, pełne bezpieczeństwo i przyjazna atmosfera. Piękne baseny, fajne animacje, cieplutkie morze, spektakularne ogrody. Restauracja a la carte była również przemiłym i przesmacznym doświadczeniem. Poza tym bar i gastronomia jak najbardziej w porządku.” – rekomenduje czytelniczka portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 10-17 czerwca
Wylot z: Katowic, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia
Organizator: Sun & Fun
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w tunezji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Caribbean World Monastir
Foto: wakacje.pl
Caribbean World Monastir
Foto: wakacje.pl
Caribbean World Monastir
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć w Tunezji?

Wybierzcie się do stolicy Tunezji i odwiedźcie słynną Kartaginę, w której znajduje się rezydencja prezydenta i posiadłości tunezyjskich elit. W starożytności była to twierdza i centrum imperium fenickiego. Zobaczyć tu również można pozostałości po ogromnym kompleksie term Antoniusza z II w. n. e. oraz ruiny miasta punickiego na zamkowym wzgórzu Byrsa.

Jeśli chcecie poznać kulturę Tunezji, wybierzcie się do Muzeum Bardo, które słynie z największej na świecie kolekcji mozaik i rzeźb rzymskich pochodzących z terenów całej Afryki Płn. Będąc w stolicy, nie może zabraknąć wizyty w Parku Archeologicznym z tofetem punickimi i rozległym, dobrze zachowanym kompleksem Term Antoniusza Piusa.

A może wyprawa na Saharę? Stałym punktem tego typu wyjazdu jest zwiedzanie doskonale zachowanych ruin amfiteatru rzymskiego w El Jem, Douz – nazywanego „wrotami Sahary” oraz unikatowej w skali świata Matmata, czyli berberyjskiej wioski, gdzie od ponad 2,5 tysiąca istnieją gliniane domy, budowane po części pod ziemią. Wycieczka na największą pustynię świata to również niezapomniane krajobrazy i przejażdżki jeepami, quadami, wielbłądami czy też konno.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 24.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato na Dżerbie bez drenowania portfela 💸🍹 Tydzień z all inclusive w 4* hotelu za 1902 PLN 🤯
Tunezja z Wrocławia 1902 PLN

Dżerba bez drenowania portfela. Tydzień z all inclusive w 4* hotelu

Tunezja z aquaparkiem i ultra all inclusive 🌊🍹 4* hotel w Mahdii za 1941 PLN
Tunezja z Łodzi 1941 PLN

Tunezja z aquaparkiem i ultra all inclusive: 4* hotel w Mahdii

Tunezja w opcji all inclusive 🌊🎢 7 dni w 4* Primasol El Mehdi za 2889 PLN
Tunezja z Katowic 2889 PLN

Tunezja w opcji all inclusive: 7 dni w 4* Primasol El Mehdi

Wakacje w Tunezji z 3 basenami i all inclusive 🌊🏖️ 4* hotel za 2799 PLN
Tunezja z Gdańska 2799 PLN

Wakacje w Tunezji z 3 basenami i all inclusive w 4* hotelu

Monastir (7 dni) w Vincci Helya Beach (Monastir) z Wrocławia (AI)
OD 1603 PLN

Monastir (7 dni) w Vincci Helya Beach (Monastir) z Wrocławia (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Monastir (7 dni) w Shems Holiday Village z Zielonej Góry (AI)
OD 1531 PLN

Monastir (7 dni) w Shems Holiday Village z Zielonej Góry (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Monastir (7 dni) w Neptunia z Wrocławia (AI)
OD 1547 PLN

Monastir (7 dni) w Neptunia z Wrocławia (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Monastir (7 dni) w Houda Golf & Beach Club z Wrocławia (AI)
OD 1625 PLN

Monastir (7 dni) w Houda Golf & Beach Club z Wrocławia (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?