Fly4free.pl

Na bogato! Czerwcowy tydzień w Cancun za 4961 PLN. Czarterowe loty w klasie biznes z Katowic i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu przy plaży

4961 PLN
plaza w meksyku
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jenny Sturm / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Raz w życiu na taki luksus można sobie pozwolić. Skorzystajcie z oferty i cieszcie się z ekskluzywnego wypoczynku nad meksykańskim wybrzeżem Morza Karaibskiego – bez testów i kwarantanny! Do Cancun polecicie w klasie biznes, a na miejscu zakwaterowani będziecie w fantastycznym 4* hotelu. Taki pakiet urlopowy dostępny jest za nieco ponad 4900 PLN.

Zainteresowani? W takim radzę się śpieszyć, gdyż do Meksyku udacie się już za 6 dni (17 czerwca), z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Na Górny Śląsk wrócicie po tygodniu spędzonym na półwyspie Jukatan (25 czerwca – uwzględniając strefy czasowe oraz rozkład lotów).

Podróżować będziecie bezpośrednio i niezwykle wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W obie strony lecieć będziecie w klasie biznes!

Co to oznacza? Poniekąd to, że lot spędzicie w wydzielonej strefie samolotu, wasz fotel rozkładać się będzie do pozycji łóżka (190 cm), ponadto zapewniony będziecie mieli specjalny catering oraz dostęp do napoi alkoholowych jak i bezalkoholowych. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz aż dwa bagaże rejestrowane (nadawane do luku).

Do tanich lotów w klasie biznes proponuję wam także zakwaterowanie w 4* hotelu Nyx Cancun, który znajduje się tuż przy piaszczystej plaży. Z lotniska w Cancun pod sam hotel dojedziecie Uberem za 161 MXN (ok. 30 PLN).

Termin podróży: 17 – 24 (25) czerwca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i dwa rejestrowane rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet w stylu „na bogato”, czyli loty w klasie biznes i zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 4961 PLN za osobę, przy dwójce podróżny śpiących w jednym pokoju.

Podróż5996 PLN/2 osoby

Katowice – Cancun – Katowice »

Hotel3925 PLN/2 osoby/7 nocy

W Cancun rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w fantastycznym 4* hotelu Nyx Cancun, który położony jest przy plaży o długości ponad 22 km w słynnej strefie – Zona Hotelera. Pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz ekspres do kawy. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie hotelu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, dobrego centrum fitness oraz odkrytego basenu bez krawędzi z widokiem na Morze Karaibskie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Czerwiec w Meksyku

W czerwcu w Cancun możecie spodziewać się ponad 10 godzin słonecznych w ciągu dnia oraz temperatur powietrza oscylującej w granicach 29-32 stopni Celsjusza – gwarantuję wam, że ta „odczuwalna” będzie znacznie wyższa – rekomenduję wam smarować się kremem z wysokim filtrem UV

Wypoczynek polecam przeznaczyć na przysłowiowe podładowanie akumulatorów oraz uzupełnienie witaminy D, a wybrany przeze mnie 4* hotel idealnie się do tego typu pobytu nadaje. Lokalizacja przy samiutkiej plaży z białym piaskiem, odkryty basen z widokiem na morze, taras słoneczny oraz dobrze wyposażone centrum fitness – czego chcieć więcej? 😉

Chcielibyście także coś zobaczyć? W Cancun oraz turystycznej dzielnicy Zona Hotelara znajdziecie wiele agencji turystycznych oferujących całodzienne wycieczki do słynnych stanowisk archeologicznych. Ceny są zróżnicowane, ale większość kształtuje się następująco: Tulum od 29 EUR (ok. 132 PLN), Chichen Itza od 33 EUR (ok. 150 PLN) oraz Coba od 44 EUR (ok. 200 PLN). Możecie spróbować się potargować, życzę powodzenia w negocjacjach 😉

Plaża Cancun
Foto: javarman / Shutterstock
Foto: Artamonova / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem

  • Ale pamiętajcie, że na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.

  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »