Fly4free.pl

Bezpośrednie loty (z bagażem) na Kubę oraz do Meksyku i Sri Lanki z Polski od 1999 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1999 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: jdross75 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie masz nic przeciwko temu, aby tegoroczne Święta spędzić poza domem? Dobrze się składa, ponieważ w tym „gorącym” okresie mam dla ciebie propozycję przelotów do Azji oraz na Karaiby.

Do Cancun, Kolombo oraz Varadero wybrać się możesz z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice lub warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w grudniu. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner w barwach PLL LOT. W cenie możesz zabrać bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny + rejestrowany

Hotel od 132 PLN/2 osoby/noc

W Sri Lance zachęcam cię do pobytu (ze śniadaniami) w 3* hotelu Vibration, który położony jest tuż przy plaży Hikkaduwa. Na jego terenie mieści się odkryty basen oraz strefy wypoczynku. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Sri Lance możesz także zatrzymać się w 3* hotelu Roy Villa Beach, który znajduje się tuż przy plaży Payagala. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do odkrytego basenu, sieci WiFi oraz codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Cancun proponuję ci noclegi w 3* hotelu Aloft Cancun z basenem na dachu! Znajduje się on w dzielnicy wypoczynkowej, czyli Zona Hotelara. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie zakwaterowanie w 4* hotelu Casa Tortugas Boutique, który także znajduje się w dzielnicy Zona Hotelara. Na terenie obiektu mieści się basen infinity, z którego podziwiać można malownicze zachody słońca.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »