plaża na Zanzibarze

Czarterowe loty na Zanzibar z Warszawy za 1411 PLN!

Lastminuter podzielił się z nami dobrą ofertą, czarterowych lotów ze stolicy kraju do Tanzanii. Za bilety w dwie strony na Zanzibar zapłacicie tytułowe 1411 PLN. Okazja dla osób, które potrafią szybko się pakować, gdyż wylot już za dwa dni.

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dla 4 osób:

rezerwacja lotów na zanzibar

W tytułowej cenie macie możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego oraz rejestrowanego (nadawanego do luku bagażowego). Wliczone jest również podstawowe ubezpieczenie turystyczne.

NOCLEGI

Sprawdźcie opcje zakwaterowania na miejscu i wybierzcie ofertę, która spełni wasze oczekiwania.

noclegi na zanzibarze

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Sprawdź inne superokazje 🔥
Egzotyka i tropiki: wycieczka na Zanzibar za 3759 PLN 🐒☀️ Loty z dużym bagażem + noclegi przy plaży ⛱️🌴
Zanzibar z Warszawy 3759 PLN

Egzotyka i tropiki: plażowanie i relaks na Zanzibarze

Tunezja na własną rękę 🇹🇳🐪 Loty Air France do Tunisu od 687 PLN 🏖️☀️
Tunezja z Warszawy 687 PLN

Tunezja na własną rękę: loty Air France do Tunisu w atrakcyjnej cenie

🔥 TOP 🔥 Tygodniowe all inclusive w Egipcie za 1329 PLN 😮🌤️👙🏖️
Egipt z Gdańska 1329 PLN

Zanosi się, że urlop w Egipcie będzie jeszcze tańszy - sprawdź dlaczego!

Wakacyjna wycieczka do Marrakeszu za 889 PLN 🕌✨ Loty ⭐⭐⭐ + hotel spa ze śniadaniami 🧖🏻‍♀️🌿
Maroko z Krakowa 889 PLN

Wakacje w Marrakeszu: loty + tradycyjny hotel spa ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?