Fly4free.pl

Bezpośrednie loty na Kubę: bilety z bagażem z Warszawy za 2299 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2299 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: jackbolla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na Karaiby! Zrelaksuj się na rajskich plażach, poznaj lokalną kulturę i poczuj klimat państwa, w którym czas się zatrzymał. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny biletów i zaplanuj wyjazd na Kubę.

Do Varadero polecisz w terminie 26 lutego-4 marca z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. Podróż odbędziesz linią lotniczą Plus Ultra. W cenę biletu został wliczony bagaż podręczny i rejestrowany.

Termin podróży: luty-marzec
Linie lotnicza: Plus Ultra
Bagaż: podręczny (55x40x20) + rejestrowany (wymiary nie przekraczające w sumie 155 cm)

Hotel od 215 PLN/pokój/noc

Na wyspie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Be Live Experience Tuxpan. Znajdziesz w nim restaurację, bar, basen i siłownię. W cenę noclegu wliczono all inclusive.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Polecam również 4* hotel Roc Barlovento. W tym obiekcie w cenę noclegów również zostało wliczone all inclusive. Dodatkowo na jego terenie znajdziesz 2 baseny, kort tenisowy i pokoje wyposażone w klimatyzację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Kuba
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2455 PLN
  • Liczba ofert274
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutapeso kubańskie (CUC)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Kubie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wczoraj wróciliśmy z Kuby. Pobyt 7-mio dniowy w hotelu Roc Barlowento był koszmarem!!! Poza położeniem i basenami nie było nic!!! nawet kawy nie można było dostać. W barze gorzały wbród, ale śmierdzi bimbrem! Najbardziej uciążliwy był jednak brak ciepłej wody - nie ma w czym zmyć soli  po kąpieli w słonej wodzie. W nocy smród nieznośny - wypompowują jakieś szamba bo w pokojach stężenie smrodu jest nie do wytrzymania! Jedzenia dużo, ale byle jakie, brak napoi. Jeśli kelner nie dostanie tipsa - nie poda nawet wody!  Nasz pobyt zakończył się poważnym zatruciem - do domu wróciliśmy w stanie zatrucia pokarmowego. Pomimo cudownego położenia sugeruję omijać ten hotel - nie trzyma nawet dwóch gwiazdek!.
lechoslaw_multiman_pl, 6 marca 2024, 19:21 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »