Fly4free.pl

Czarterowe loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Poznania za 479 PLN!

479 PLN
Oferta wyprzedana
Ras Al Khaimah plaża
Foto: Elena Serebryakova / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bardzo dobra oferta dla wszystkich poszukujących słońca zimową porą. Jeżeli dziś podejmiecie decyzję o wyjeździe, już za 5 dni będziecie mogli wypoczywać na plażach Zatoki Perskiej. Czarterowe loty do Ras Al Khaimah dostępne są w dawno niespotykanej cenie.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecicie z poznańskiego lotniska samolotem czarterowej linii lotniczej EnterAir. Po drodze czekać was będzie międzylądowanie na Cyprze.

W Ras Al Khaimah wylądujecie o godzinie 21:40, pozostały czas poświęćcie na dostaniu się do proponowanego przeze mnie miejsca zakwaterowania, a wypoczynek rozpocznijcie następnego dnia. Wylot z ZEA do Poznania zaplanowany jest na godzinę 22:40, więc dzień powrotu do Polski również możecie spędzić na plaży 😉

W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

Termin podróży: 26 stycznia – 2 lutego
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel241 PLN/pokój/noc

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich polecam wam noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah.

nocleg ras

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Ras Al Khaimah?

Ras Al Khaimah to emirat, położony w północnej części Półwyspu Arabskiego. Od Dubaju oddalony jest o ok. 100 km. To idealne miejsce na ucieczkę od zgiełku miejskiej aglomeracji (który możecie kojarzyć z Dubajem lub Abu Zabi). Poza spokojem i doskonałymi warunkami w hotelu, w tej części Zjednoczonych Emiratów Arabskich znajdziecie także szerokie, piaszczyste plaże, zachęcające do relaksu i wypoczynku.

Obowiązkowo musicie wybrać się do Ras Al Khaimah Museum – to najsłynniejsza budowla Zatoki Perskiej, którą powstanie datuje się na połowę XVIII wieku. Nie możecie także przegapić zwiedzania ruin średniowiecznego pałacu Sheeba oraz Al Falayah.

Co jeszcze zobaczyć w Ras Al Khaimah? Przede wszystkim stolicę, a w niej Stare Miasto z lokalnymi osiedlami oraz licznymi arabskimi kramami z tradycyjnym asortymentem – dywanami, materiałami czy świecidełkami.

Foto: solkafa / Shutterstock
Foto: Katiekk / Shutterstock.com
Foto: Kiev.Victor / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Odległość między Ras al Khaimah a Dubajem to ok. 100 km. Trasę tę możecie pokonać na kilka sposobów. Sporo przydanych informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

  • W Ras Al Khaimah zimą możecie spodziewać się świetnej pogody – około 28°C i dużo słońca.

  • Revolut to bardzo przydatna rzecz w podróży! W trakcie wycieczki warto płacić wielowalutową kartą, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Hello :) Promocja zakończona ponad pół godziny temu więc teraz to jedyne 879 zł :D
Maciek7777, 21 stycznia 2020, 15:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »