Fly4free.pl

Czarterowe loty do Dominikany z Warszawy za 1499 PLN

Dominikana turystka
Foto: Valentin Valkov, Shutterstock.com
Wyszukałem dla Was ofertę z tanimi bezpośrednimi lotami na Karaiby. Za bilety w dwie strony ze stolicy kraju do Dominikany zapłacicie tytułowe 1499 PLN, a w podróż udacie się na przełomie października i listopada.

Dominikana bez wątpienia jest jednym z najciekawszych zakątków Morza Karaibskiego. Piękne piaszczyste plaże, ciepła i krystalicznie czysta woda, palmy pochylone w stronę wody. Do tego spokojna atmosfera, gdzie bez pośpiechu i zegarka rozkoszować się będziecie zasłużonym wypoczynkiem.

LOTY

Kliknij i zarezerwuj loty do Dominikany w terminie 17 października – 4 listopada:

Kliknij i zarezerwuj loty do Dominikany w terminie 24 października – 11 listopada:

W podróż na Karaiby zabierzecie dwie sztuki bagażu: jedną podręcznego, a drugą rejestrowanego (nadawany do luku bagażowego) o maksymalnej wadze 20 kg.

NOCLEGI

Pamiętajcie o zakwaterowaniu na miejscu. Zapoznajcie się np. z ofertą pobytu w Yara Beach Apartahotel, obiekt zlokalizowany jest przy samej plaży, a goście do swojej dyspozycji mają także basen.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »