Fly4free.pl

Tanio! Czarterowe loty (na Boże Ciało) do Dubrownika z Katowic za 299 PLN. Bagaż rejestrowany w cenie!

299 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RnDmS / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Macie dość siedzenia w domu i chcecie w końcu się gdzieś „wyrwać”? W takim razie polecam wam czerwcową wycieczkę nad chorwackie wybrzeże Morza Adriatyckiego. Spacery po wspaniałym starym mieście, zwiedzanie wieży Minčeta, fortu Lovrijenac oraz wspinaczka na górę Srđ – Dubrownik poleca się na późnowiosenną podróż.

Jakby nie patrzeć decyzję o wyjeździe do Chorwacji podjąć będziecie musieli bardzo szybko, gdyż wylot do Dubrownika zaplanowany jest na dzień 3 czerwca (popularne Boże Ciało). Do kraju wrócicie po tygodniu spędzonym nad Morzem Adriatyckim (10 czerwca).

Na Bałkany udacie się bezpośrednio z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, na pokładzie wyczarterowanego samolotu linii Smartwings. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

Termin podróży: 3 – 10 czerwca
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotelod 176 PLN/2 osoby/noc

W Dubrowniku proponuję wam pobyt w kompleksie Villa Mia, który znajduje się w sąsiedztwie starego miasta. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację oraz telewizor.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jesteście w stanie wydań nieco więcej na zakwaterowanie? W takim razie rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Lero, który znajduje się w odległości 400 metrów od najbliższej plaży oraz ok. 10 minut spacerem od zabytkowego starego miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co trzeba zobaczyć w Dubrowniku?

Dubrownik to jedno z najpiękniejszych, najbardziej ikonicznych miast Chorwacji. Jego popularność jeszcze wzrosła (o ile to w ogóle możliwe) po emisji serialu „Gra o Tron” – miasto stało się celem „pielgrzymek” turystów z całego świata. Dlatego tym bardziej polecam wam wybrać się do Dubrownika teraz, gdy nie zastaniecie tłumów podróżnych, a wspaniałe zabytki będziecie mieli niemal na wyłączność. Sprawdźcie sami, jakie lokalizacje ze znanego serialu możecie zobaczyć na miejscu.

Słynny Stari Grad to miejsce, od którego proponuję wam rozpocząć poznawanie miasta. Piękna i doskonale zachowana starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Od bramy do starej części miasta biegnie szeroki bulwar – Stradun. Spacerując nim, warto przyjrzeć się renesansowemu Kościołowi Zbawiciela, a także znajdującej się w pobliżu Wielkiej Studni Onofria. W okolicy proponuję również zatrzymać się na obiad w jednej z pobliskich restauracji (Nautika Restaurant), gdzie spróbujecie wybornych owoców morza i ryb.

Kojarzycie z pocztówek niesamowitą panoramę miasta? Takie zdjęcie może wzbogacić wasze podróżnicze portfolio, o ile wybierzecie się na wzgórze Srđ. Perspektywa Dubrownika z wysokości ponad 400 metrów n.p.m. zapiera dech w piersiach. Dostaniecie się tam na dwa sposoby – pieszo lub kolejką linową. Bilet w dwie strony kosztuje 140 kun (ok. 85 PLN) za osobę dorosłą.

Foto: Sorin Colac / Shutterstock
Dubrownik widok na miasto
Foto: Anna Lurye / Shutterstock
dubnrownik stare miasto
Foto: Ihor Pasternak / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Chorwacji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: okazania negatywnego wyniku PCR wykonanego nie później niż 48 godziny przed planowaną podróżą.

  • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia w Chorwacji, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży do Chorwacji znajdziecie na naszym forum.

  • O tanim locie do Dubrownika poinformował nas użytkownik pemat, dziękujemy.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »