Fly4free.pl

Tanie loty do Agadiru (Maroko) z Warszawy za 199 PLN

199 PLN
plaża w agadirze
Foto: Jacques VANNI / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzycie o odrobinie słońca i ucieczce przed mrozami? Skorzystajcie z oferty lotów czarterowych i wybierzcie się do położonego na północy Afryki Maroka.

O kilku tygodni ciężko o atrakcyjne ceny lotów do Maroka. W przedstawionej ofercie otrzymacie bilety lotnicze za mniej niż 200 złotych, a dodatkowym atutem jest bagaż rejestrowany wliczony w cenę. W lutym w Maroku panują bardzo przyjemne temperatury, powyżej 20 st. C. To idealna aura żeby wypocząć na wybrzeżu a także trochę pozwiedzać. W ciągu dwóch tygodni możecie zobaczyć naprawdę dużo, np. Essaouira, Marrakesz, czy będący bramą do Sahary Warzazat. Aby poruszać się po kraju możecie skorzystać z taniego wynajmu auta, lub też z dobrze zorganizowanego transportu autobusowego przewoźników CTM i Supratours.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są przez biuro podróży Rainbow.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Na pierwsze dni pobytu w Maroku proponuję Wam zakwaterowanie w ibis budget Agadir. Pokoje wyposażone są nowoczesne i prosto urządzone, a w każdym z nich znajduje się łazienka. W całym budynku będziecie mogli korzystać z internetu WiFi.

Wypożyczonym samochodem zobaczycie więcej. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »