Fly4free.pl

Przygoda czeka! Cypr i Liban w jednej podróży za 299 PLN. Loty Ryanair z Katowic

299 PLN
Oferta wyprzedana
bejrut
Foto: diplomedia / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i połączcie wypoczynek ze zwiedzaniem. Spędźcie parę chwil na Cyprze, relaksując się w Pafos na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Dłuższy pobyt czeka na was w Bejrucie – stolicy Libanu. Czeka na was m.in. meczet Mohammed Amin i piękne widoki w okolicach zatoki Zaitunay.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Podróż rozpoczniecie lotem 29 lutego z katowickiego lotniska na Cypr. W Pafos spędzicie 3 dni, aby 2 marca ruszyć w dalszą drogę do Bejrutu. W stolicy Libanu przebywać będziecie aż do 6 marca i wtedy to ponownie polecicie do Pafos. Z Wyspy Afrodyty do Katowic wrócicie dzień później, 7 marca.

Wszystkie cztery loty odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair, a bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udacie się tylko z bagażem podręcznym.

Termin podróży: 29 lutego – 7 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Koszt wszystkich biletów lotniczych to 299 PLN za osobę.

Terminy lotów:
Katowice – Pafos 29.02
Pafos – Bejrut 2.03
Bejrut – Pafos 6.03
Pafos – Katowic 7.03

Hotelod 148 PLN/pokój/noc

W Pafos proponuję wam noclegi w 3* hotelu Hilltop Gardens.

cypr noclegi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bejrucie polecam wam noclegi w 4* hotelu Coral Beirut Al Hamra.

noclegi bejrut

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Libanie?

Liban to wielobarwny, niesamowicie zróżnicowany kraj – być może najciekawszy na Bliskim Wschodzie. Jego różnorodność przejawia się niemal we wszystkich aspektach życia: w kulturze, tradycji, kuchni i architekturze.

Przespacerujcie się niespiesznie głównym deptakiem Bejrutu – ulicą Hamra. Znajdziecie tam wiele sklepików, kawiarni i restauracji. Warto wybrać się także na nadmorską promenadę, skąd będziecie mogli zobaczyć dwie charakterystyczne, wystające z morza Skały Gołębie.

Chcecie zapuścić się nieco dalej? Pojedźcie do Babylos, które pamięta jeszcze fenickie czasy, zobaczcie pełne stalaktytów jaskinie Jeita Grotto. Nie zapomnijcie również wybrać się do rezerwatu cedrów w Baszarri.

Foto: Khaled Bakkora / Shutterstock
Foto: Diego Fiore / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ogromna skarbnica wiedzy na temat Libanu – dostępna jest tutaj. Natomiast informacje praktyczne o Cyprze znajdziecie tutaj.

  • Po przylocie do Libanu otrzymacie bezpłatną wizę upoważniającą do 30-dniowego pobytu na terenie kraju.

  • W najniższej cenie podróżować będziecie tylko z bagażem podręcznym. Przeczytajcie nasze porady, jak się efektywnie spakować w małą walizkę lub plecak.

  • W podróż zabierzcie ze sobą wielowalutową kartę Revolut, dzięki temu nie będziecie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »