Cypr i Gruzja w jednej podróży z Katowic za 184 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: Marcin Szymczak / Shutterstock
Skorzystajcie z atrakcyjnej propozycji podróży, podczas której będziecie mieli okazję odwiedzić znajdujący się nad Morzem Śródziemnym Cypr oraz położoną na Kaukazie Południowym Gruzję. Za wszystkie przeloty zapłacicie tytułowe 184 PLN.

Cypr to państwo położone na wyspie o tej samej nazwie znajdujące się we wschodniej części Morza Śródziemnego. Wyspa ma wiele do zaoferowania. Góry Troodos, piaszczysta plaża w Ayia Napa, skaliste wybrzeże i pyszna śródziemnomorska kuchnia, to tylko wybrane z atrakcji Cypru.

Foto: Curioso, shutterstock

Gruzja, leżąca na granicy Europy i Azji, otoczona monumentalnymi górami Kaukazu, kraina, gdzie malownicze krajobrazy i średniowieczne miejscowości sprawiają, że czas stanął tu w miejscu. Gościnni mieszkańcy, cudowne okolice, piękne widoki, znakomita kuchnia, to wszystko przyczynia się do tego, że coraz częściej ściągają tam turyści z całego świata. Warto również za niewielkie pieniądze wybrać się do leżącego nad Morzem Czarnym – Batumi, gdzie z powodzeniem można połączyć aktywną formę wypoczynku z klasycznym relaksem na słońcu.

Fot. Grisha Bruev, shutterstock

LOTY

Plan podróży:

Wizz Air | Katowice 16:10 – Larnaka 20:25 | 74 PLN (WDC) | 16 marca
Wizz Air | Larnaka 13:35 – Kutaisi 17:40 | 17.49 EUR (ok. 73 PLN) (WDC) | 20 marca
Wizz Air | Kutaisi 11:45 – Katowice 13:15 | 26.99 GEL (ok. 37 PLN) (WDC) | 26 marca

Kliknij i zarezerwuj przelot z Katowic do Larnaki:

Rezerwacja przelotów z Katowic do Larnaki

Kliknij i zarezerwuj przelot z Larnaki do Kutaisi:

Rezerwacja przelotów z Larnaki do Kutaisi

Kliknij i zarezerwuj przelot z Kutaisi do Katowic:

Rezerwacja przelotów z Kutaisi do Katowic

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg. Do zakupu najtańszych biletów konieczne będzie posiadanie Wizz Discount Club.

NOCLEGI

W Larnace proponuję Wam tanie zakwaterowanie w hotelu San Remo. Obiekt położony jest niecałe 500 metrów od Zatoki Larnaka, a do najbliższej plaży dotrzecie w 12 minut spacerem.

Nocleg w hotelu San Remo

W Gruzji możecie rozważyć opcję zakwaterowania w Hotelu BB Europa. Obiekt jest położony w mieście Kutaisi. W zaledwie 3 minuty można z niego dojechać do centrum miasta.

Nocleg w hotelu BB Europa

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
Przecież Gruzja to jeden z "KITÓW" 2018 roku, po co więc zachęcacie do podróży?
emto, 3 stycznia 2018, 21:00 | odpowiedz

City break we Lwowie za 264 PLN

2 godziny temu