Fly4free.pl

Ale strzał! 400 PLN od BNP Paribas czeka – zdobądźcie w łatwy sposób dodatkowe fundusze

400 PLN
Banknoty na stole
Foto: rsooll / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie ustajemy w poszukiwaniu ciekawych okazji nie tylko na tanie loty, ale i sposobów na to, aby wasza świnka-skarbonka (z odłożonymi środkami finansowymi na podróże) nie narzekała na brak ruchu. Oto kolejny pomysł na dość łatwą kasę w tych nietypowych czasach: promocja BNP Paribas + łatwe warunki do spełnienia = miły finansowy bonus.

Nadchodzi czas prawdziwych łowów dla wszystkich osób, które lubią promocje i wyprzedaże. Oferty z kategorii „Black Friday” czy „Cyber Monday” już niedługo mogą rozgrzać wasze skrzynki mailowe. Ale już teraz można złapać ciekawe okazje na dodatkową gotówkę – jedną z nich zdecydowanie jest promocja Konta Osobistego z Kartą, którą przygotował bank BNP Paribas.

Główna atrakcja? Czeka na was 350 PLN w gotówce i dodatkowe 50 PLN na zakupy (e-kod Allegro). Zainteresowani?

Zarejestrujcie się do promocji >>

Banner BNP
Foto: BNP Paribas

Promocja Cyber Monday z Bankiem skierowana jest do nowych klientów BNP Paribas. Czy jesteście takim klientem? Wystarczy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadaliście konta osobistego w BNP Paribas.

Dodatkowo, mamy dobrą wiadomość dla osób, które posiadają inne produkty tego banku, na przykład kartę kredytową Mastercard WIZZ Air Polska – nie jest to przeszkodą, aby wziąć udział w tej promocji!

Warunki do zdobycia nagrody

Co należy zrobić, aby powiększyć swój stan posiadania o bonus w wysokości 400 PLN? Pierwszym krokiem powinno być zarejestrowanie się na stronie, która jest dedykowana tej promocji – i złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej.

Do kiedy należy to zrobić? Macie na to czas do 10.11.2020 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie, wykorzystując aplikację GOmobile. Dla lubiących inne rozwiązania, BNP Paribas umożliwia alternatywny sposób: otworzenie konta przez internet i podpisanie umowy za pomocą SMSa.

Co dalej?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta. Wystarczy po prostu korzystać z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej banku BNP Paribas. Warunki, które odblokują otrzymanie bonusu pieniężnego są bardzo proste. Spójrzcie sami:

Czy wymagane są jeszcze jakieś działania? Nie! Po spełnieniu powyższych warunków, do 20 stycznia 2021 r. wszyscy laureaci otrzymają wiadomość mailową z informacją o zdobyciu nagrody. Na co możecie ją przeznaczyć? Cóż, to wasze pieniądze i wasza decyzja – być może doskonałym pomysłem będzie zakup tanich biletów lotniczych w ramach jednej z okazji, o których informujemy na naszych łamach?

Pamiętajcie, że bank oferuje opisany przez nas bonus dla pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację. Warto się pospieszyć i zarejestrować swój udział w promocji >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej „Cyber Monday z Bankiem” znajdziecie >> pod tym linkiem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »