Fly4free.pl

Cuda natury: Najpiękniejsze parki narodowe świata

Malownicze miasteczka Cinque Terre zbudowane na skałach czy groźne warany na wyspie Komodo. Na świecie istnieje ponad siedem tysięcy parków narodowych i każdy z nich zachwyca na swój sposób.

Dzikie, piękne, ciekawe. Znajdujące się na wyciągnięcie ręki lub na odległych lądach. Wybór najpiękniejszych parków narodowych nie należał do łatwych, dlatego wyróżniliśmy te, które naszym zdaniem posiadają najbardziej niezwykłe walory przyrodnicze i krajobrazowe.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Zgubiliście gdzieś kanadyjskie parki ;)
Devone, 3 sierpnia 2014, 23:37 | odpowiedz
Tyle razy Was prosilismy, abyście zrezygnowali ze slajdów.. Jesteście beznadziejni jak mały podręczny u Wizza
Yeti, 4 sierpnia 2014, 13:19 | odpowiedz
a Jeziora Plitwickie? Nie wiem jak od reszty, ale od Tatr na pewno ładniejsze
andre, 4 sierpnia 2014, 14:27 | odpowiedz
Z tymi Tatrami, to chyba jest jakiś żart? W aspekcie porównania do pozostałych, to wypada lekko mówiąc blado. Ładne góry, ale zadeptane, zniszczone i w dodatku coraz mniej tam wolno. Schroniska zamieniły się w hotele, turyści w "turystów", i za każdym kamieniem zaczajony góral z łapą po kasę.
Maro, 4 sierpnia 2014, 17:23 | odpowiedz
Na terenach wchodzących w skład parku od lat mieszkali Aborygeni - rdzenni mieszkańcy Australii. Nie czepiam sie tekstow, ale tym razem juz nie wytrzymalam....moze dzieciom w podstawowce mozna pisac kim sa Aborygeni, doroslym ludziom na powaznie zainteresowanym podrozami juz troche jednak nie wypada... troche to tak wyglada jakbysice mieli 500 znakow minimum na opis i cos trzeba bylo wcisnac...
auri, 15 stycznia 2015, 21:14 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »