Fly4free.pl

Wakacje w Hiszpanii – loty na Costa Dorada z Gdańska za 244 PLN

244 PLN
plaża na Costa Dorada
Foto: gg-foto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Kto z was już nie jest myślami na wakacyjnym urlopie w skąpanym w słońcu miejscu z piękną plażą i zimnym drinkiem? Zrealizujcie to marzenie i zarezerwujcie loty na hiszpańskie wybrzeże.

Taka okazja to doskonały moment na zaplanowanie urlopu w typowo wakacyjnym regionie Hiszpanii jakim jest Costa Dorada. „Złote Wybrzeże” jest jednym z najpopularniejszych regionów w Hiszpanii. To o wiele spokojniejszy zakątek niż znane z imprez Costa Brava. W promieniu zaledwie kilkunastu kilometrów od hotelu położone jest miasto z rzymskimi korzeniami – Tarragona.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Hotel El Camí położony jest 15 minut spacerem od plaży Cambrils. Zakwaterowanie obejmuje pokoje z bezpłatnym WiFi oraz prywatną łazienką. W cenę wliczone są śniadania.

Wypożyczonym samochodem szybko dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie największe atrakcja na wybrzeżu.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »