Fly4free.pl

Z Radomia polecimy do Turcji! Jedno z największych biur podróży podpisze dziś papiery

Foto: PPL
Biuro podróży Coral Travel podpisze dziś z PPL list intencyjny, na mocy którego część wakacyjnych połączeń przewoźnika będzie realizowana z nowego lotniska w Radomiu. Oznacza to, że wkrótce po otwarciu portu specjalizujący się w wyjazdach do Turcji touroperator pojawi się w Radomiu. Informację w lokalnym radio potwierdził w poniedziałek rano europoseł Adam Bielan.

To już drugi list intencyjny, który zarządzający lotniskiem w Radomiu PPL podpisał z biurem podróży. Wiosną 2019 roku podobny dokument podpisało biuro podróży Itaka. I choć taki dokument nie ma absolutnie żadnego charakteru wiążącego (choćby z uwagi na fakt, że lotnisko w Radomiu jest ciągle w budowie), to jednak pokazuje, że nowy port w Radomiu już planuje swoją siatkę połączeń. W poniedziałek podczas konferencji prasowej PPL podpisał list intencyjny z biurem podróży Coral Travel i jest to bardzo ciekawa decyzja.

Coral Travel to bowiem jedno z największych biur podróży w Polsce. Z jego usług skorzystało w tym roku ponad 370 tysięcy pasażerów. W jego portfolio znajduje się wiele ciekawych wakacyjnych kierunków (Egipt, Hiszpania, Grecja, a także kraje egzotyczne), choć nie da się ukryć, że „konikiem” Corala jest Turcja. Co nie dziwi, zważywszy, że właścicielem biura jest turecki OTI Holding. Na stronie internetowej biura czytamy, że 40 procent wszystkich polskich turystów spędzających zorganizowane wakacje w Turcji to klienci biura Coral.

Więcej szczegółów na temat podpisania listu intencyjnego poznamy podczas zapowiadanej na godzinę 12 konferencji prasowej. Na razie znamy tylko nazwę biura podróży – potwierdził ją w poniedziałek rano w porannej rozmowie lokalnego Radia Rekord i Telewizji Dami Adam Bielan, europoseł i prezes partii Republikanie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
40 procent wszystkich polskich turystów spędzających zorganizowane wakacje w Polsce to klienci biura Coral. NAPRAWDĘ 🙈KTO TO PISAŁ...
damand11, 8 listopada 2021, 11:26 | odpowiedz
Avatar użytkownika
 " 40 procent wszystkich polskich turystów spędzających zorganizowane wakacje w Turcji" i kto to czytał ? :)
damand11 40 procent wszystkich polskich turystów spędzających zorganizowane wakacje w Polsce to klienci biura Coral. NAPRAWDĘ 🙈KTO TO PISAŁ...
mariuszymczak, 9 listopada 2021, 23:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »