Fly4free.pl

City break w Zadarze za 352 PLN. Loty z Krakowa i 3 noclegi

352 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: xbrchx / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szybka decyzja oraz tylko jeden dzień urlopowy wystarczy, aby cieszyć się z krótkiej wycieczki nad chorwackie wybrzeże Morza Adriatyckiego. Na pewno uda się wam zobaczyć główne atrakcje Zadaru oraz naładować swoje „akumulatory”.

Na Bałkany udacie się w terminie obejmującym pierwszy weekend kwietnia (1-4.04). Podróż rozpoczniecie w piątek na krakowskim lotnisku w Balicach, a zakończcie ją w poniedziałek — w tym samym porcie lotniczym. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 110 PLN/osoba.

W Zadarze zatrzymacie się w obiekcie Apartment Rooms Anni, który znajduje się w sąsiedztwie starego miasta. Z lotniska do centrum dojedziecie autobusem za ok. 25 HRK.

Termin podróży: 1 – 4 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz 3 noclegi zapłacicie tylko 352 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 219 PLN/2 osoby

Kraków – Zadar – Kraków »

Hotel 484 PLN/2 osoby/3 noce

Na miejscu zakwaterowani będziecie w obiekcie Apartment Rooms Anni, w którym wszystkie pokoje są nowocześnie urządzone i wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego budynku będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Wszyscy podróżujący do Chorwacji muszą przedstawić na granicy Unijny Certyfikat COVID, dowód zaszczepienia, ozdrowienia lub negatywny wynik testu na koronawirusa.
 • Więcej informacji na temat aktualnie obowiązujących restrykcji znajdziecie tutaj.
 • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
 • Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży do Chorwacji znajdziecie na naszym forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy!
 • Sprawdźcie, jak dojechać z lotniska do centrum Zadaru.
 • Zadar, co warto zobaczyć w trakcie wycieczki?
 • Zadar, gdzie jeść, aby nie przepłacać?
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »