City break w Salonikach za 429 PLN. Loty z Krakowa + noclegi

429 PLN City break w Salonikach z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji i wybierz się na okołoweekendową wycieczkę do Salonik. Odkryj malownicze Chalkidiki i skosztuj pysznej greckiej kuchni.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Wyjazd do Grecji zaplanowany został w terminie 27 – 29 stycznia (sobota-poniedziałek). Do Salonik polecisz bezpośrednio z Krakowa na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat zabierzesz ze sobą bagaż podręczny.

W Salonikach polecam noclegi w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Urban Donkey, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 429 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 461 PLN/2 osoby

Kraków – Saloniki – Kraków >>

Hotel 396 PLN/pobyt/2 osoby

W Salonikach proponuję zakwaterowanie w pensjonacie Urban Donkey. Obiekt został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Na miejscu skorzystasz z przytulnego pokoju z prywatną łazienką, kuchnią i WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 50 PLN/pobyt/2 osoby

Chcesz zobaczyć więcej? W takim razie wynajmij samochód już na lotnisku w Salonikach!

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 18.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Zielony zakątek nad Morzem Jońskim 🌿🌊 Grecka wyspa Korfu na tydzień za 603 PLN 🇬🇷☀️
Grecja z Krakowa 693 PLN

Wypoczynek na greckiej wyspie: tydzień na wyspie Korfu

All inclusive na Peloponezie 🌊🍸 Tydzień w 4* Delphi Beach za 2539 PLN
Grecja z Katowic 2539 PLN

All inclusive na Peloponezie: tydzień w 4* Delphi Beach

Letni kurs na południe 🌍✈️ Loty nad Morze Śródziemne i Adriatyckie od 174 PLN 🤩✨
Nad Morze Śródziemne lub Adriatyckie z 5 miast od 174 PLN

Lato nad ciepłym morzem! Chorwacja, Hiszpania, Włochy lub Francja

Korfu tylko dla dorosłych 🌊🍸 Tydzień all inclusive w 4* hotelu za 2849 PLN
Grecja z Wrocławia 2849 PLN

Korfu tylko dla dorosłych: tydzień all inclusive w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?