Fly4free.pl

City break w Porto za 759 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Warszawy i noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
759 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dominik Kuhn / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze w tym roku wybierz się na wycieczkę do jednego z ciekawszych portugalskich miast. Niech smaczku doda fakt, że do Portu udasz się w terminie obejmującym dni wolne od pracy. Co robić na miejscu? Na pewno zajrzyj do księgarni Lello oraz spróbuj wina o tej samej nazwie, co metropolia.

Do Porto podróżować będziesz z warszawskiego lotniska w Modlinie w terminie 8-11 grudnia (piątek-poniedziałek). W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w obiekcie Vanzeleres 285, który znajduje się w sąsiedztwie sali koncertowej Casa da Musica. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Casa Da Música) dojedziesz metrem – linia E.

Termin podróży: 8-11 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 759 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 877 PLN/2 osoby/3 noce

W Porto rekomenduję ci zakwaterowanie w obiekcie Vanzeleres 285. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, czajnik elektryczny oraz lodówkę. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje: Porto
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty331 PLN
  • Liczba ofert675
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. wcześniej
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Porto
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »