Porto most
14.10.2020

City break w Porto z Krakowa za 565 PLN. Loty piątek-poniedziałek i 4* hotel w ścisłym centrum

565 PLN Porto z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Wybierzcie się na 3-dniową wycieczkę do Porto. Zwiedźcie miejsca z listy must see: most Ponte Dom Luis I, księgarnię Livraria Lello, katedrę Sé oraz dzielnicę Foz do Duoro, do której dojedziecie zabytkowym tramwajem. Przysiądźcie także w restauracji nad rzeką Duero i skosztujcie słynnego wina porto.

Do Portugalii udacie się z krakowskiego lotniska w Balicach na początku listopada, w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-poniedziałek). Podróżować będziecie na pokładzie samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, za bilety w dwie strony zapłacicie 189 PLN za osobę.

W Porto zakwaterowani będziecie w 4* The House Ribeira Porto Hotel – S.Hotels Collection, który może poszczycić się fantastycznymi opiniami wystawionymi przez dotychczasowych gości oraz doskonałą lokalizacją – od budynku Palácio da Bolsa, placu Praça da Ribeira oraz targu Mercado Ferreira Borges oddalony jest o jedyne 100 metrów.

Termin podróży: 6 – 9 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 565 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż378 PLN/2 osoby

Kraków – Porto – Kraków »

Hotel752 PLN/2 osoby/3 noce

W Porto rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* The House Ribeira Porto Hotel – S.Hotels Collection, który od wybrzeża rzeki Duero oddalony jest o 200 metrów. W hotelu na gości czekają liczne udogodnienia, m.in. darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu oraz taras na dachu, z którego roztacza się widok na miasto, w tym katedrę Sé oraz most Ponte Dom Luis I. Wszystkie pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu i posiadają łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Porto?

Zabytkowe Porto – intrygujące, tajemnicze, sprawiające wrażenie nieuporządkowanego – różni się od stołecznej Lizbony. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter, który można odczuć tam na każdym kroku.

To także miasto wielu kontrastów: ze swoją zabytkową architekturą, majestatycznym Ponte Luís I oraz wspaniałymi punktami widokowymi. Odnowione, kolorowe budynki sąsiadują tam z zapomnianymi uliczkami, pełnymi popadających w ruinę budowli. Niech was to jednak nie zwiedzie: to miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo wspaniałych lokali z wieloletnią historią (wybierzcie się koniecznie do Majestic Cafe), jak i nowoczesnych, modnych restauracji i klubów.

Nie pomijajcie również leżącej po drugiej stronie rzeki Douro Vila Nova de Gaia: to właśnie tam znajdziecie słynne piwnice pełne miejscowego wina: Croft, Taylor, Sandeman oraz wiele innych…

Foto: portumen / Shuttestock
porto
Foto: Adam Kurylo / Shutterstock.com
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 14.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Sprawdź inne superokazje 🔥
Najpiękniejsze portugalskie wyspy 🇵🇹 🤩 Madera i Azory w jednej podróży od 814 PLN 🤯✈️⛴️
Madera i Azory z Polski 814 PLN

Najpiękniejsze portugalskie wyspy 🇵🇹 🤩 Madera i Azory w jednej podróży od 814 PLN 🤯✈️⛴️

Ferie na Maderze za 1440 PLN 😎🤗 Loty i noclegi w hotelu z krytym basenem i śniadaniami 👙🍽️
Madera z Gdańska 1440 PLN

Ferie na Maderze za 1440 PLN 😎🤗 Loty i noclegi w hotelu z krytym basenem i śniadaniami 👙🍽️

Algarve na własnych zasadach 🌊✨ Loty + ⭐️⭐️⭐️⭐️hotel i samochód za 991 PLN 🤩😱
Algarve z Krakowa 991 PLN

Algarve na własnych zasadach 🌊✨ Loty + ⭐️⭐️⭐️⭐️hotel i samochód za 991 PLN 🤩😱

Przenieś się do średniowiecznej Portugalii ❗️🇵🇹 Guimarães za 909 PLN! 🏰 Loty + noclegi ✈️
Portugalia z Krakowa 909 PLN

Przenieś się do średniowiecznej Portugalii ❗️🇵🇹 Guimarães za 909 PLN! 🏰 Loty + noclegi ✈️

Porto (7 dni) w PortoBay Teatro z Katowic (BB)
OD 3159 PLN

Porto (7 dni) w PortoBay Teatro z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Porto (7 dni) w Da Musica z Warszawy (BB)
OD 3309 PLN

Porto (7 dni) w Da Musica z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Porto (7 dni) w PortoBay Teatro z Warszawy (BB)
OD 3099 PLN

Porto (7 dni) w PortoBay Teatro z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Porto (7 dni) w Vila Gale Porto z Warszawy (BB)
OD 3369 PLN

Porto (7 dni) w Vila Gale Porto z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?