Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Marsylii za 443 PLN. Loty z Krakowa + noclegi w centrum

443 PLN
Oferta wyprzedana
port w Marsylii
Foto: Mariia Golovianko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na podróż, która swoim terminem obejmuje weekend? W takim razie wybierzcie się na wycieczkę do uroczej Marsylii – drugiego największego miasta we Francji. Przespacerujcie się po malowniczym, starym porcie, spróbujcie słynnej bagietki i odwiedźcie zabytkową bazylikę Notre Dame la Garde, z której rozpościera się przepiękny widok na okolicę.

Do Francji udacie się 13 maja z lotniska w Krakowie, a do kraju wrócicie 16 maja. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

W Marsylii zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Odalys City, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilkanaście minut spaceru. Ponadto skorzystacie z darmowego Wi-Fi.

Termin podróży13–16 maja (piątek-poniedziałek)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniehotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 443 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 237 PLN/2 osoby

Kraków – Marsylia – Kraków >>

Hotel 648 PLN/pobyt/2 osoby

W Marsylii rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Odalys City, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Na miejscu skorzystacie z darmowego Wi-Fi. Wasz pokój będzie wyposażony w TV, duże łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 709 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć okolice na własną rękę? W takim razie wynajmijcie Fiata 500 lub podobny model auta i ruszcie odkrywać południową Francję!

Przydatne informacje
  • Na ten moment wjazd do Francji jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid.
  • Sprawdźcie przygotowaną przez nas propozycję samochodowej wycieczki po tej części Francji.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • W jaki sposób dojechać z lotniska w Marsylii do centrum miasta dowiecie się z tego tematu.
  • Zastanawiacie się, co warto zobaczyć w okolicy? Nasi użytkownicy mają dla was wiele rekomendacji, a wszystkie znajdziecie pod tym linkiem.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »