Fly4free.pl

Wycieczka do Andaluzji za 716 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
716 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji podróży do Hiszpanii i odkryj Andaluzję na własną rękę. W trakcie pobytu możesz spodziewać się idealnej pogody do aktywnego zwiedzania oraz zapierających dech w piersiach widoków.

Do Malagi udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w terminie 2 – 5 marca (sobota-wtorek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zatrzymasz się w Apartamentos Nuriasol, który znajduje się w niedaleko plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz pociągiem.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 716 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 720 PLN/2 osoby

Warszawa – Malaga – Warszawa »

Hotel 711 PLN/2 osoby/pobyt

Na wybrzeżu Costa del Sol polecam pobyt w apartamencie Nuriasol. Do twojej dyspozycji będzie oddane studio z prywatną łazienką, kuchnią, balkonem oraz TV.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 59 PLN/pobyt

Co powiesz na całodzienną wycieczkę na Gibraltar lub do pięknej Rondy? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Malagi. Mając do swojej dyspozycji auto, szybko i wygodnie dojedziesz do obu tych miejsc.

Przydatne informacje: Malaga
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty509 PLN
  • Liczba ofert338
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Maladze
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »