Fly4free.pl

City break w Lizbonie za 1390 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 6 noclegów

1390 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Creative Cat Studio / Shutterstock
Jeśli lubisz planować swoje wyjazdy z wyprzedzeniem, proponuję ci wycieczkę do niezwykłej Portugalii. Lizbona to wyjątkowe miasto, które przepełnione jest licznymi atrakcjami. Zobacz Torre de Belém, odwiedź zamek św. Jerzego oraz przejedź się słynnym żółtym tramwajem.

Podróż do Portugalii zaplanowana została w terminie 28 listopada – 4 grudnia. Czekają cię loty z Wrocławia do Lizbony, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki we Frankfurcie.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym In2Lisbon – Kionga Suites. Będzie on doskonałą bazą wypadową w trakcie wyjazdu – nawet do pieszych wycieczek po mieście. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1390 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1149 PLN/2 osoby

Wrocław – Lizbona – Wrocław »

Hotel 1630 PLN/2 osoby/pobyt

W Lizbonie wybrałem dla ciebie noclegi w 3* In2Lisbon – Kionga Suites. Obiekt zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta i oferuje swoim gościom komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 284 PLN/osoba

Chciałbyś pozwiedzać okoliczne miejscowości? W takim razie odkryj Sintrę i Cascais podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »