Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Kijowie z Poznania za 260 PLN (loty + noclegi)

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Serhii Brovko, Shutterstock
(Aktualizacja) Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na krótką wycieczkę do ukraińskiej stolicy. Za loty oraz zakwaterowanie na cały pobyt zapłacicie tylko 260 PLN.

W stolicy Ukrainy nie sposób się nudzić. W mieście każdy znajdzie coś dla siebie, a miejscami które szczególnie polecam odwiedzić są: Plac Niepodległości w Kijowie – Majdan, Ławra Peczerska, Sobór Mądrości Bożej, Sobór św. Włodzimierza oraz Monaster św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach. Warto także udać się pod ogromny pomnik Mother Motherland. Po całodziennym zwiedzaniu wypocząć możecie nad Dnieprem lub w jednym z aquaparków, osobiście polecam Jurassic Dream Island Aquapark.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 519 PLN/2 osoby (259,5 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób:

Rezerwacja biletów z Poznania do Kijowa

Bilety lotnicze do ukraińskiej stolicy i z powrotem w najniższej cenie dostępne są dla pary osób, z których przynajmniej jedna posiada wykupione konto Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że do Kijowa podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Na miejscu proponuję Wam zatrzymać się w apartamencie zlokalizowanym sercu miasta. Za 3 noce w Kiev Accommodation Apartments , przy pobycie dwóch osób, zapłacicie 323 PLN. Te klimatyzowane apartamenty oddalone są o 10 minut spacerem od stacji metra Majdan Niepodległości. Każdy apartament dysponuje w pełni wyposażoną kuchnią oraz balkonem z widokiem na miasto. Recepcja obiektu czynna jest przez całą dobę.

Obiekt należy wyszukać ręcznie, sortując wyniki wyszukiwania po cenie rosnąco.

noclegi w Kijowie

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Hmmmm https://www.fly4free.pl/forum/poz-iev-98-pln-rt-okoloweekendowo,231,119026
Relaxa, 18 października 2017, 20:33 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »