Fly4free.pl

City break w Dublinie za 273 PLN. Loty w weekend z Łodzi + wejściówka do Guinness Storehouse

273 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Salvador Maniquiz / Shutterstock
Szukasz pomysłu na ciekawy, weekendowy wyjazd? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się w dogodnych dniach (piątek – niedziela) do Dublina. W czasie wycieczki będzie szansa pozwiedzać, odkryć nowe miejsca oraz spróbować miejscowych specjałów.

Do Irlandii polecisz w terminie 3 – 5 lutego. Czeka cię bezpośrednia podróż z Łodzi do Dublina, realizowana na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych opłat zabierzesz ze sobą tylko bagaż podręczny.

Będąc w irlandzkiej stolicy, rekomenduję wybrać się na wycieczkę do słynnego browaru Guinness – ceny biletów (wraz z degustacją) rozpoczynają się od 26 EUR (około 123 PLN).

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Atrakcja: wstęp do Guinness Storehouse

Za loty w obie strony oraz wejściówkę do browaru zapłacisz 273 PLN za osobę.

Pełnoletnim gościom proponuję skorzystać z okazji i odwiedzić Guinness Storehouse, by poznać tajniki produkcji oraz ciekawostki na temat jednego z najbardziej charakterystycznych piw na świecie. Ceny biletów dla osób dorosłych zaczynają się od 26 EUR (ok 123 PLN), a zarezerwujesz je na oficjalnej stronie browaru.

Foto: guinness-storehouse.com

Hotel od 529 PLN/2 osoby/noc

Szukając noclegów, kierujesz się głównie kryterium ceny? Zatrzymaj się zatem w pensjonacie Gleann Na Smol z wliczonymi śniadaniami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz propozycję z wyższej półki? Rozważ zatem pobyt w bardzo dobrym 4* hotelu Hampton.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 327 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić jeszcze więcej? Zarezerwuj wycieczkę, w czasie której będzie okazja zobaczyć Giants Causeway, zamek Dunluce oraz Dark Hedges.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »