City break w Budapeszcie za 422 PLN. Loty (czwartek-sobota) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu

422 PLN Budapeszt z Warszawy
Wyskocz na parę dni do stolicy „naszych bratanków”. W trakcie krótkiego wyjazdu przespaceruj się wzdłuż Dunaju, zajrzyj na zamek królewski, zrelaksuj się w termach Széchenyi Fürdő oraz smakuj lokalną kuchnię!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Węgry udasz się z portu lotniczego Warszawa-Modlin w terminie 2-4 marca (czwartek-sobota). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Budapeszcie zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* Danubius Hotel Arena, który znajduje się w sąsiedztwie słynnego stadionu im. Ferenca Puskása. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną.

Termin podróży: 2 – 4 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 422 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 516 PLN/2 osoby/2 noce

W Budapeszcie rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Danubius Arena z krytym basenem oraz dobrze wyposażonym centrum fitness. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi. Wszystkie pokoje wyposażone są w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 126 PLN/osoba

Kulinarne doznania to jest to! Wybierz się na degustację serów, wędlin oraz win!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 19.02.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Majówka w Dubaju za 2757 PLN 🩱🌤️ Loty Lufthansą z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Majówka w Dubaju z Warszawy 2757 PLN

Ciepła majówka poza Europą. Dubaj z przelotem Lufthansą

City break w Mołdawii za 442 PLN❗🔥 Przedłużony weekend w Kiszyniowie (loty + noclegi) ♥️😍
Kiszyniów z Wrocławia 442 PLN

Europa poza utartym szlakiem. Przedłużony weekend w Mołdawii

Tajlandia w sezonie za 3707 PLN 🌴🌺 Bangkok + Ko Chang w jednej podróży 😎 Loty z bagażem i noclegi w 4* hotelach 🤩
Tajlandia z Warszawy 3707 PLN

Najpierw energia miasta, potem wyspiarski luz. Bangkok + Ko Chang

Odwiedziny na Lazurowym Wybrzeżu 🌊☀️ Loty do Nicei i hotel w centrum za 989 PLN 🇫🇷
Francja z Wrocławia 989 PLN

Błękit, palmy i południowy luz: loty i hotel w centrum Nicei

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Basen jest nieczynny do kwietnia. Info z booking.com
Małgorzata Kasprzyk, 4 lutego 2023, 3:44 | odpowiedz