Fly4free.pl

City break w Budapeszcie za 344 PLN. Loty z Krakowa (piątek-poniedziałek) i pobyt w 3* hotelu

344 PLN
parlament budapeszt
Foto: Luciano-Mortula-LGM / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwiedźcie jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Stolica Węgier jest przepełniona ciekawymi zabytkami, wspaniałą architekturą i zapierającymi dech w piersiach widokami.

Na Węgry wybierzecie się w terminie 28–31 stycznia. Wasza podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku w Krakowie, a bezpośrednie loty realizowane będą na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w komfortowym 3* hotelu Easy Star, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Wszystkie pokoje mają prywatne łazienki i komfortowe łóżka. Ponadto znajdziecie w nich TV. Otrzymacie też bezpłatne śniadania.

Termin podróży28–31 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 344 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 485 PLN/pobyt/2 osoby

W Budapeszcie zatrzymajcie się w 3* hotelu Easy Star. To dobrze oceniany obiekt, który usytuowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. W cenę wliczono pyszne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w trakcie wyjazdu?

Budapeszt to jedno z najpiękniejszych miast w całej Europie. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych zabytków i architektonicznych perełek, które zrobią na was ogromne wrażenie. Stolica położona jest nad malowniczym Dunajem, który dodaje uroku i klimatu. To idealny kierunek na okołoweekendowy city break.

Na miejscu musicie odwiedzić słynny parlament. To bez wątpienia jedna z największych atrakcji miasta. Lubicie punkty widokowe? W takim razie wejdźcie na Górę Gellerta, z której będziecie mogli podziwiać wspaniałą panoramę okolicy. Rekomenduję wam również Wzgórze Zamkowe, gdzie znajdziecie Zamek Królewski oraz Basztę Rybacką.

Potrzebujecie odpoczynku? W takim razie wybierzcie się do Term Széchenyiego, które są największym tego typu kompleksem na Starym Kontynencie. Ceny wstępu do historycznego spa zaczynają się już od 5900 HUF (około 80 PLN).

Budapeszt
Foto: Anna Pertseva / Shutterstock
Foto: TTstudio / Shutterstock
Parlament Budapeszt
Foto: Rudy Balasko / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Osoby zaszczepione mogą wjechać na teren Węgier bez żadnych ograniczeń. Niezaszczepieni muszą okazać negatywny wynik testu PCR.
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Węgrzech przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Co zobaczyć w Budapeszcie? Zajrzyjcie na nasze forum!
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »