Fly4free.pl

City break w Bordeaux za 347 PLN. Loty z Krakowa i hotel

347 PLN
Oferta wyprzedana
region bordeaux
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Martin M303 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję okołoweekendowej wycieczki do francuskiego miasta, które znane jest przede wszystkim jako królestwo wina.

Do Akwitanii polecicie linią Ryanair w dniach 6-9 grudnia (piątek-poniedziałek). Loty w obie strony będą was kosztować jedynie 78 PLN. Za noclegi w hotelu zapłacicie 537 PLN (269 PLN za osobę). Z miejsca zakwaterowania do centrum dojedziecie tramwajem linii C, a na lotnisko autobusem nr 1.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

We Francji proponuję wam zakwaterowanie w hotelu ibis budget Bordeaux le Lac, który leży blisko przystanku tramwajowego, z którego łatwo dojedziecie do centrum miasta. W każdym pokoju znajdziecie klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »