Fly4free.pl

City break w Bilbao za 927 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + noclegi w centrum

927 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BearFotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i odwiedź jeden z najbardziej fascynujących zakątków Hiszpanii. Bilbao i okolice słyną ze wspaniałych zabytków, ciekawej sztuki współczesnej oraz doskonałych restauracji, spośród których wiele wyróżnionych zostało prestiżową gwiazdką Michelin.

Do Kraju Basków polecisz w terminie 24 – 28 listopada. Czekają cię loty z Wrocławia do Bilbao, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa. Po drodze zaplanowano krótkie, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki we Frankfurcie oraz Monachium.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Casual Bilbao Guera. Obiekt znajduje się w samym sercu zabytkowego centrum miasta i będzie doskonałą bazą wypadową w trakcie wycieczki.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 927 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 968 PLN/2 osoby

Wrocław – Bilbao – Wrocław >>

Hotel 885 PLN/2 osoby/4 noce

Pokoje w pensjonacie Casual Bilbao Guera wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, patio z widokiem na wewnętrzny dziedziniec, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 269 PLN/2 osoby

Chcesz zwiedzać niezależnie? Wypożycz samochód zaraz po wylądowaniu w Hiszpanii i ruszaj na spotkanie przygody!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »