City break w Atenach za 503 PLN. Loty (z weekendem) z Katowic oraz 3 noce w hotelu
Do Aten udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 16-19 grudnia (sobota-wtorek). W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.
W stolicy Grecji zatrzymasz się w hotelu Victory Inn, który znajduje się nieopodal Narodowego Muzeum Archeologicznego. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Biktṓria) dojedziesz metrem.
Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel
Za pakiet lotów oraz trzech noclegów w hotelu zapłacisz 503 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 463 PLN/2 osoby/3 noce
W Atenach proponuję ci noclegi w bardzo dobrym hotelu Vicory Inn. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, czajnik elektryczny oraz lodówkę. W łazience jest prysznic oraz suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.
- Średnia cena oferty399 PLN
- Wjazd na dowódtak
- Różnica czasu1 g. później
- Walutaeuro (EUR)
- EKUZ akceptowanytak
- Największe atrakcje
- Bezpieczeństwo w Atenach
- Najlepszy termin na wyjazd
- Szczepienia przed wyjazdem
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?