Urlop nad Zatoką Kotorską 🌊🏰 Loty i świetny 4* hotel ze śniadaniami za 1519 PLN 😎
Z Wrocławia do Podgoricy polecisz liniami Ryanair. Lot odbywa się w dniach 7-11 czerwca, a w cenie biletu uwzględniony jest bagaż podręczny.
Hotel MonteBay Perla to 4* obiekt położony bezpośrednio przy plaży w Prčanju, z widokiem na Zatokę Kotorską. Do historycznego centrum Kotoru jest stąd zaledwie kilka minut. Hotel dysponuje 37 klimatyzowanymi pokojami z balkonami, sezonowym basenem na świeżym powietrzu oraz centrum fitness. Goście chwalą sobie przede wszystkim lokalizację tuż przy wodzie, widoki z balkonów oraz restaurację Bokafina serwującą dania kuchni śródziemnomorskiej. W pobliżu warto odwiedzić mury starego miasta Kotoru, Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny oraz kościoły św. Jana Chrzciciela i św. Mikołaja.
📅 Termin podróży: 7-11 czerwca
✈️ Wylot z: Wrocławia
💼 Bagaż: mała torba podręczna
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania
🙋♂️ Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 1519 PLN
Samochód 561 PLN
Wynajmij samochód taniej: –8% rabatu z kodem FLY4FREE przy rezerwacji na QEEQ.
Sprawdź nasze wskazówki, jak nie naciąć się przy wypożyczaniu samochodu i dowiedz się, dlaczego warto zarezerwować go przez QEEQ.
Chalkidiki od 2619 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Costa Brava od 2109 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Słoneczny Brzeg od 2924 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?