Wycieczka nad jezioro Garda 😍 Loty i hotel w Sirmione ze śniadaniami za 819 PLN 😎🌅
Do Włoch wybierzesz się z Warszawy (Modlin) w terminie 27-30 marca (piątek-poniedziałek). Do Bergamo polecisz linią Ryanair, a w cenie zabierzesz ze sobą bagaż podręczny.
Na miejscu zatrzymasz się w hotelu Riel, który położony jest zaledwie 100 metrów od brzegu jeziora Garda. Goście doceniają dogodną lokalizację obiektu, która pozwala na łatwe zwiedzanie okolicy. Hotel oferuje komfortowe pokoje z widokiem na jezioro lub ogród i restaurację serwującą lokalne jedzenie. Dodatkowym atutem jest możliwość wypożyczenia rowerów, dzięki którym można odkrywać malownicze okolice Sirmione.
📅 Termin podróży: 27-30 marca
✈️ Wylot z: Warszawy Modlin
🧳 Bagaż: podręczny (40x30x20 cm)
🛏️ Zakwaterowanie: 3* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania
🙎🏻♀️ Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 819 PLN
Samochód od 50 PLN/pobyt
Aby wygodnie dostać się z lotniska do miejsca noclegowego proponuję wypożyczenie samochodu. Będzie on też pomocnym środkiem transportu do zwiedzania najważniejszych atrakcji przy jeziorze.
O tym warto pamiętać, decydując się wypożyczyć samochód.
Costa de la Luz od 2539 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Kreta Wschodnia od 2569 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Mahdia od 2529 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?