Przywitaj wakacje na Sycylii 🏝️ Loty do Katanii + hotel ze śniadaniami przy morzu za 1332 PLN ☀️
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży.
Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Początek wakacji na wschodnim wybrzeżu Sycylii 🏖️ 4 dni w 3* hotelu Kalos ze śniadaniami i przepięknymi widokami na Zatokę Naxos 🌊 Bliskość plaży i urokliwej Taorminy sprawia, że to idealne miejsce na krótki odpoczynek od codzienności 🍹✈️
Do Katanii polecisz z Katowic w terminie 26 – 30 czerwca. Podróż w obie strony odbędziesz z bagażem podręcznym, który jest wliczony w cenę oferty.
Na miejscu będziesz zakwaterowany w hotelu Kalos, położonym zaledwie kilometr od plaży Giardini Naxos. Goście chwalą obiekt za komfortowe pokoje z klimatyzacją i prywatnymi łazienkami oraz spektakularne widoki na morze. Wielojęzyczny personel zapewnia przyjazną atmosferę, a restauracja serwuje smaczne śniadania w formie bufetu. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z basenu w pobliskim hotelu Arathena.
📅 Termin podróży: czerwiec
✈️ Wylot z: Katowic
💼 Bagaż: podręczny (40x30x20 cm)
🛏️ Zakwaterowanie: 3* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania
🙎🏻♀️Liczba osób: 2
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?