17.10.2021

Jesienna wycieczka do Chorwacji za 358 PLN. Loty z Warszawy + apartament

358 PLN Zadar z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Lubicie tanie podróże poza sezonem? Skorzystajcie ze świetnej ceny i wybierzcie się na kilka dni do popularnej Chorwacji. W Zadarze spodziewajcie się przepięknej, zabytkowej starówki, klimatycznych, wąskich uliczek i wspaniałej, lokalnej kuchni 😊. Chętni?

Do Chorwacji polecicie z lotniska w Warszawie-Modlin, na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Na wycieczkę wybierzecie się w dniach 24 – 28 października. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

W Zadarze zatrzymacie się w obiekcie 2sis apartments. Chcielibyście zobaczyć więcej? Koniecznie wypożyczcie samochód, który ułatwi wam przemieszczanie się po kraju.

Termin podróży: 24 – 28 październik
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie na 4 noce zapłacicie tylko 358 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel575 PLN/2 osoby/4 noce

W Zadarze zatrzymajcie się w obiekcie 2sis apartments. Dla gości udostępniono komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Co więcej, każda z opcji oferowanych przez obiekt posiada kuchnię oraz jadalnię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód591 PLN/4 dni

Zwiedzanie Chorwacji ułatwi wam wypożyczony samochód. Jest to najwygodniejszy sposób, aby dotrzeć do najgłębszych zakamarków okolic Zadaru. W przypadku tej podróży polecam wam samochód marki Volkswagen (model up! lub inne auto zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Największą atrakcją Zadaru jest urokliwa starówka, a główną aleją spacerową starego miasta jest ulica Široka. Wieczorna przechadzka po wąskich uliczkach otoczonych zabytkowymi budowlami to tylko jeden z pomysłów na spędzenie końca dnia w tym mieście. Lubicie panoramiczne widoki? Koniecznie wejdźcie na szczyt Wieży Kapitana.

Inną ciekawą atrakcją są tzw. Morskie Orgulje, czyli morskie organy. Miejsce to znajduje się przy nadmorskiej promenadzie ciągnącej się wzdłuż starej części Zadaru. To żywy instrument muzyczny! Gdy morze jest spokojne, to specjalnie wbudowane rurki także wydają spokojne dźwięki. Gdy natomiast na morzu jest sztorm, to organy dają prawdziwy popis swoich możliwości 😉.

Co jeszcze robić w tym mieście? Odwiedźcie Plac Pięciu Studni oraz Perivoj Kraljice Jelene Madijevke, czyli pierwszy publiczny park w kraju.

Foto: Phant / Shutterstock
Foto: xbrchx / Shutterstock
Zachód słońca
Foto: xbrchx / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 11.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 14 sierpnia za 19,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Mniej tłumów, więcej klimatu 🏖️✨ Dubrownik i wyspa Korcula w jednej podróży za 360 PLN 😍🌿
Dubrownik i Korcula z Warszawy 360 PLN

Mniej tłumów, więcej klimatu 🏖️✨ Dubrownik i wyspa Korcula w jednej podróży za 360 PLN 😍🌿

City break w Chorwacji za 789 PLN 🏛️✈️ Przedłużony weekend w 4* hotelu z widokiem na Trogir
Chorwacja z Krakowa 789 PLN

City break w Chorwacji za 789 PLN 🏛️✈️ Przedłużony weekend w 4* hotelu z widokiem na Trogir

W stronę włoskich i chorwackich wybrzeży ☀️😍 Zbiór lotów na lato nad Adriatyk od 168 PLN ✈️💸
Nad Morze Adriatyckie z 4 miast od 168 PLN

W stronę włoskich i chorwackich wybrzeży ☀️😍 Zbiór lotów na lato nad Adriatyk od 168 PLN ✈️💸

Chorwacja tuż przy plaży 🌊🇭🇷 Tydzień w 4* hotelu w Vodice za 2119 PLN
Chorwacja z Wrocławia 2119 PLN

Chorwacja tuż przy plaży 🌊🇭🇷 Tydzień w 4* hotelu w Vodice za 2119 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?