Chorwacja (Zadar) z Berlina za 162 PLN

(Aktualizacja) Bezpośrednie loty do Zadaru z Berlina wciąż dostępne za bardzo dobre 162 PLN. Dostępne terminy podróży w kwietniu, w cenie dwa bagaże podręczne.

Podróżujemy na pokładzie niskokosztowych linii lotniczych Ryanair. Przeloty w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich, a rezerwacji dokonujemy na stronie przewoźnika: Ryanair.comPodróżując linią Ryanair mamy możliwość zabrania bezpłatnie dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Nie daj się łupić na przewalutowaniach! Zapłać za bilety w Ryanair kartą walutową Fly4free i nie ponoś dodatkowych kosztów przewalutowań >>

Przejazdy ze Szczecina do Berlina (lotnisko Schonefeld) i z powrotem możemy zarezerwować na sale.euroticket.pl >> Celem otrzymania najniższej ceny za podróż w dwie strony bilety należy rezerwować pojedynczo. W przystępnych cenach do stolicy Niemiec z innych polskich miast dostaniemy się dzięki przewoźnikom Lux Express oraz PolskiBus.

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów HotelsCombined lub na Booking.com.

Dostępne wyloty:

4, 7, 11, 14, 18, 25  kwietnia

Dostępne powroty:

18, 25,  28 kwietnia

Przykładowa rezerwacja:

sxfzad

Sprawdź inne superokazje 🔥
Zbiór lotów na weekend po Europie od 186 PLN ✈️😎😍
Zbiór lotów na weekend 186 PLN

Zbiór lotów na weekend (piątek-niedziela) po Europie

Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Chorwacja z Polski od 164 PLN

Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim: zbiór lotów do Chorwacji

Chorwacja z widokiem na morze 🌊🇭🇷 Wakacje w 4* hotelu na Riwierze Makarskiej za 2663 PLN
Chorwacja z Katowic 2663 PLN

Chorwacja z widokiem na morze: wakacje w 4* hotelu na Riwierze Makarskiej

Wakacyjny urlop w Dalmacji 🤩🇭🇷 Loty do Dubrownika i 4 noclegi za 1053 PLN 🏖️
Dubrownik z Katowic 1053 PLN

Szczyt sezonu w Dalmacji: city break w Dubrowniku

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Pytanie czy będzie ciepło... wg Accuweather rok temu było od 12 do 15 stopni w tym czasie...
Maciek, 27 stycznia 2016, 9:57 | odpowiedz
MaciekPytanie czy będzie ciepło… wg Accuweather rok temu było od 12 do 15 stopni w tym czasie…
temp. powietrza to jedno, ale o kąpieli w morzu można w tym czasie zapomnieć, chyba że ktoś lubi morsowanie ;)
Crofan, 27 stycznia 2016, 15:56 | odpowiedz
Spokojnie można juz sie będzie pluskać w tym terminie...
novi, 30 stycznia 2016, 15:56 | odpowiedz
noviSpokojnie można juz sie będzie pluskać w tym terminie…
A byłeś? Bo ja tak i kąpiel w morzu dla najbardziej zdeterminowanych
PM, 30 stycznia 2016, 17:23 | odpowiedz
PM
noviSpokojnie można juz sie będzie pluskać w tym terminie…
A byłeś? Bo ja tak i kąpiel w morzu dla najbardziej zdeterminowanych
W 2 połowie sierpnia w 2015 temperatura wody w Bałtyku w okolicach Mielna zbliżała się do 10stopni (spadła w ciągu kilku dni z 18-19). A i tak wariaci się kąpali. Na 100% w kwietniu Adriatyk będzie cieplejszy.
Syriinx, 31 stycznia 2016, 12:35 | odpowiedz