Fly4free.pl

Ależ promocja! 400 PLN do zgarnięcia za… założenie konta osobistego

400 PLN
Banknoty na stole
Foto: rsooll / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wygląda na to, że w tym roku Mikołaj może przyjść nieco później niż 6 grudnia, a na głowie będzie mieć czapkę z logiem BNP Paribas. Szybkie działanie poskutkuje bardzo przyjemnym bonusem finansowym w wysokości aż 400 PLN. Żal nie skorzystać!

Co powiecie na solidny zastrzyk gotówki wprost od jednego z banków? I, co najciekawsze, nie wymaga to od was spełnienia żadnych skomplikowanych warunków, które mogą być trudne do wykonania. Bank BNP Paribas postanowił podkręcić nieco przedświąteczną atmosferę, kusząc nowych klientów doskonałą akcją promocyjną. Jest o co się bić: na stole leży 400 PLN. Jak je zdobyć?

Zarejestrujcie się do promocji i zgarnijcie 400 PLN >>

Banner
Foto: BNP Paribas

Promocja „Choinkowe szaleństwo” skierowana jest do nowych klientów BNP Paribas. Kim jest nowy klient? To osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas.

A co z osobami, które posiadają inne produkty tego banku (na przykład kartę kredytową Mastercard WIZZ Air Polska)? Dobra wiadomość: w żadnym stopniu nie blokuje to możliwości wzięcia udziału w promocji!

Zarejestrujcie swój udział w promocji i zgarnijcie 400 PLN >>

Warunki do zdobycia nagrody:

Jakie kroki dzielą was od obiecanego bonusu w wysokości 400 PLN? Zacznijcie od zarejestrowania się na stronie, która jest dedykowana tej promocji – i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej.

Do kiedy należy to zrobić? Macie na to czas do 23.12.2020 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie, wykorzystując aplikację GOmobile. Dla lubiących inne rozwiązania, BNP Paribas umożliwia alternatywny sposób: otworzenie konta przez internet i podpisanie umowy za pomocą SMSa. Po otworzeniu konta koniecznie nadajcie PIN do karty do 10.01.2021 r.

Co dalej?

Czas na niezbędne działania. Bez obaw: wystarczy… korzystać z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej banku BNP Paribas. A jak wygląda to w szczegółach?

Czy musicie robić coś więcej? Nie! Po spełnieniu powyższych warunków, możecie cieszyć się dodatkowymi funduszami, które na pewno w doskonały sposób da się spożytkować w nadchodzącym roku.

Pamiętajcie, że bank oferuje opisany przez nas bonus w wysokości 400 PLN dla pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację. Warto się pospieszyć i zarejestrować swój udział w promocji >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej znajdziecie >> pod tym linkiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Sama promocja wydaje się ciekawa, ale bank fatalny. Mam tam kredyt hipoteczny i jest to droga przez mękę. Omijajcie Paribas z daleka!!
Bulusia, 9 grudnia 2020, 6:54 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »