Fly4free.pl

Chiny 2w1: Pekin i Szanghaj za 1955 PLN. Wylot z Warszawy

1955 PLN
Pekin Świątynia Nieba
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Prasit Rodphan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Gotowi na daleką podróż? Odwiedzicie w jej trakcie dwa chińskie miasta pełne niezwykłych atrakcji, a wystarczy na to niespełna 2000 PLN!

W podróż udacie się na przełomie października i listopada lub w samym listopadzie. Terminów jest sporo, kilka z nich wypisałem poniżej. Możecie je dowolnie modyfikować tzn. skracać lub wydłużać pobyt w każdym z miejsc. W mojej propozycji spędzicie po 4 dni w każdym mieście. Według mnie to optymalny czas na zobaczenie najciekawszych atrakcji.

Loty to kombinacja linii lotniczych SAS Airlines oraz Air China. Na ich pokłady będziecie mogli zabrać bagaż podręczny oraz rejestrowany. Lecąc linią SAS czekają was bardzo krótkie przesiadki w Kopenhadze (1 i 2 godzinne). Pomiędzy Pekinem a Szanghajem lecicie bezpośrednio.

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

W Pekinie proponuję wam zatrzymać się w Hotel Beijing RJ Brown. Leży on w sercu miasta, 5 minut spacerem od Świątyni Nieba – jednej z najciekawszych atrakcji miasta. W jego ofercie znajdziecie nowoczesne pokoje z bezpłatnym dostępem do internetu. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, biurko oraz telewizor.

Obiekt Hanting Express Shanghai Maoming Road to z koli propozycja noclegów w Szanghaju. W jego pobliżu znajduje się stacja metra Nanjing West Road (linia 2). Pokoje w hotelu są przestronne i wyposażone w udogodnienia jak telewizor, czajnik czy WiFi. W prywatnej łazience znajdziecie prysznic.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »