Fly4free.pl

Chiny 2w1: Tajpej i Szanghaj za 1914 PLN. Wylot z Warszawy

1914 PLN
tajpej
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FenlioQ / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W mojej propozycji dalekiej podróży znajdziecie dwa azjatyckie miasta. Lubię takie oferty, bo dzięki nim możecie więcej zobaczyć i zaoszczędzić. Gdybyście lecieli do obu miejsc osobno, tylko za loty zapłacilibyście o 2000 PLN więcej.

Główną podróż tzn. z Warszawy do Tajpej i z Szanghaju do Warszawy odbędziecie na pokładach samolotów linii KLM w terminie 18-27 listopada. Uwaga! Lecąc na Tajwan, bez dodatkowych opłat, weźmiecie tylko bagaż podręczny (12 kg). Natomiast w drodze powrotnej będziecie mogli, w cenie biletu, nadać także bagaż rejestrowany (23 kg). Po drodze czekają was krótkie, 2 i 3 h, przesiadki w Amsterdamie.

Na 22 listopada zaplanowałem dla was przelot między azjatyckimi miastami. Najtańsze bilety oferuje linia Spring Airlines. W cenie biletu wliczony jest tylko bagaż podręczny do 7 kg. Bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny (ok. 150 PLN). Aby go dokupić, musicie dokonać wyboru wyższej taryfy u przewoźnika.

Będąc w Tajpej zatrzymajcie się w hotelu Dadaocheng Stay. Leży on nieopodal centrum miasta. Każdy pokój posiada łazienkę, a pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor i lodówkę.

W Szanghaju proponuję wam pobyt w Charms Hotel Shanghai. Hotel zlokalizowany jest przy deptaku Nanjing Road w centrum Szanghaju. Do najbliższej stacji metra dojdziecie w kilka minut. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, minibar, kuchenkę mikrofalową oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Chyba można się zatrzymać w Shanghaiu w ramach wizy tranzytowej,  udzielanej na lotnisku. Jest możliwość zostania do 144 godzin, pytanie czy Shanghai udziela aż tak długiej wizy.. 
Gregorios2350, 4 września 2019, 18:53 | odpowiedz
Udziela. 
Gregorios2350 Chyba można się zatrzymać w Shanghaiu w ramach wizy tranzytowej,  udzielanej na lotnisku. Jest możliwość zostania do 144 godzin, pytanie czy Shanghai udziela aż tak długiej wizy.. 
Paweł Iwanczenko, 5 września 2019, 6:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »