Fly4free.pl

Tanie loty do Brukseli (Charleroi) z Warszawy za 52 PLN (wiele terminów, także weekendowych)

52 PLN
Bruksela park
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: cge2010 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z niskich cen biletów lotniczych do Belgii. Lotnisko Bruksela (Charleroi) to doskonały punkt startowy do odwiedzenia samej stolicy Belgii lub też nieco dalszych zakątków kraju – Brugii, Gandawy, a także francuskiego Lille czy Luksemburga.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Z lotniska Bruksela (Charleroi) operuje tani przewoźnik autobusowy Flibco. Listę tras znajdziecie na ilustracji poniżej. Obecnie w systemie rezerwacyjnym dostępne są tanie transfery do centrum Brukseli. W najbliższych dniach na stronie flibco.com powinna pojawić się nowa pula tanich biletów na dalszych trasach w Belgii (Brugia, Gandawa), a także do Luksemburga, Lille i innych.

trasa podrózy
Foto: flibco.com

Jeśli zdecydujecie się na city break w Brukseli to zakupcie tanie przejazdy z lotniska już za 10 EUR (ok. 43 PLN) w dwie strony. Rezerwacji dokonuje się na konkretną datę, bez podawania godziny. Autobusy kursują na tej trasie co ok. 20-30 minut. Pula biletów w najniższych cenach jest ograniczona – nie zwlekajcie z rezerwacją.

W Belgii skorzystajcie z zakwaterowania oferowanego przez sieć easyHotel. Proponuję obiekt zlokalizowany w centrum Brukseli, oferujący pokoje z prywatną łazienką z prysznicem. Widok z okien rozpościera się na ogród lub miasto.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »