Fly4free.pl

Chaos na lotnisku. Wszyscy olimpijczycy mieli takie same torby. „Moja jest ta czerwona!”

Foto: Twitter.com
Wracający z igrzysk w Rio brytyjscy sportowcy mieli nie lada problem, by po przylocie do Londynu znaleźć swoje torby na lotnisku. Wszystkie były identyczne.

torby2

Do zabawnej sytuacji doszło na lotnisku Heathrow. Według lokalnych mediów sportowcy długo szukali swoich toreb, ale większość z nich podeszła do sprawy z humorem (o czym świadczą ich tweety).

torby1

Brytyjscy sportowcy mają za sobą świetne igrzyska. Reprezentacja Wielkiej Brytanii zdobyła aż 67 medali, w tym 27 złotych. W klasyfikacji generalnej Brytyjczycy zajęli drugie miejsce, za USA.

torby3

torby4

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ich problem
Don_Bartoss, 25 sierpnia 2016, 11:47 | odpowiedz
Jak ktoś nie myśli i nie potrafi podpisać swojej torby to juz ich problem. Pewnie jak nadawali to każda była inna i nie bylo problemu, a jak odbierali to juz same czerwone i zrobil się problem.
Zielony, 25 sierpnia 2016, 11:52 | odpowiedz
"medaliści" mogli zawiesić krążek:)
BOGUMILA, 25 sierpnia 2016, 11:55 | odpowiedz
Wszyscy dostali tą samą torbę od starszego pana który oferował 2000$ za dowiezienie jej do UK ;)
J, 25 sierpnia 2016, 11:56 | odpowiedz
Zielony Jak ktoś nie myśli i nie potrafi podpisać swojej torby to juz ich problem. Pewnie jak nadawali to każda była inna i nie bylo problemu, a jak odbierali to juz same czerwone i zrobil się problem.
raczej każdy miał podpisaną torbę ale jeśli nie masz jakiegoś znaku charakterystycznego to ciężko znaleźć swoją torbę z odległości na taśmie :)
krzysiek, 25 sierpnia 2016, 12:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »