Fly4free.pl

Gorące first minute: wiosenne loty na półwysep Jukatan z Warszawy za jedyne 1346 PLN

1346 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: photopixel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co za Meksyk! Dawno nie było tak gorącego dnia na Fly4free.pl, w którym okazja goniłaby okazję. Tym razem mamy dla was ofertę wyjazdu w rewelacyjnej cenie nad meksykańskie wybrzeże Morza Karaibskiego. Czy jest sens kupowania biletów na przyszły rok? Jeżeli za międzykontynentalną podróż ze stolicy Polski do „wakacyjnego” Cancun płaci się nieco ponad 1300 PLN, to odpowiedź jest prosta – tak, jest sens!

Nad meksykańskie wybrzeże wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy marcem a kwietniem przyszłego roku – dostępnych jest kilka terminów, które znajdziecie wypisane poniżej. Do Cancun podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładzie samolotu linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec – kwiecień 2022
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Podróż1346 PLN

Warszawa – Cancun – Warszawa »

Dostępne terminy na podróże w 2022 roku: 27 marca-2 kwietnia, 27 marca-3 kwietnia oraz 27 marca-4 kwietnia. Nie chcecie tak długo czekać i do Meksyku chcielibyście wybrać się jeszcze w tym roku? W takim sprawdźcie oferty nieco droższych przelotów w terminach: 10-19 września oraz 30 września-10 października.

Hotelod 269 PLN/2 osoby/noc

Po przylocie do Meksyku możecie wybierać pomiędzy zakwaterowanie w Cancun, jak i pobliskim Playa del Carmen. W tym pierwszy przypadku proponujemy wam pobyt w 4* hotelu Emporio Cancun, który znajduje się strefie hotelowej, w malowniczej okolicy między Morzem Karaibskim a laguną Nichupté.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Playa del Carmen mamy dla was ofertę zakwaterowania w 5* hotelu Soul Beach Boutique & Spa, który znajduje się w odległości 400 metrów od miejskiej plaży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop w Meksyku

Cancun oraz Playa del Carmen to dwa popularne kurorty wypoczynkowe na półwyspie Jukatan. W obu miejscowości znajdziecie piękne szerokie plaże, które są wizytówką tego rejonu Meksyku. W Cancun rekomenduję wam relaks na jednej z kilku plaż dzielnicy Zona Hotelara, które są rozpoznawalne na całym świecie. Charakteryzują się one drobnym piaskiem, który w promieniach słonecznych nabiera jasnego koloru oraz łagodnym zejściem do wody o lazurowym kolorze.

Natomiast w Playa del Carmen udajcie się na wypoczynek na plażach Playa del Carmen oraz Coral. Jeżeli preferujecie relaks z dala od tłumów, to wybierzcie się na plażę Playacar, na której w większości wypoczywają lokalni mieszkańcy.

Poza doskonałą ceną podróży, Meksyku jest świetnym wyborem ze względu na brak kwarantanny po przylocie! Ponadto od podróżnych nie wymaga się przedstawiania żadnych testów ani certyfikatu szczepień!

Foto: Andrea De la Parra / Shutterstock
Cancun
Foto: photopixel / Shutterstock
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W portugalskiej linii TAP Air Portugal macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na 110 proc. kwoty rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Na moment pisania artykułu Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem

  • Decydując się na podróż z przesiadką w Lizbonie, jesteście zobowiązani do przedstawiania negatywnego wyniku testu (antygenowego) na obecność SARS-CoV-2.

  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.

  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziecie pod tym linkiem.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »