REKLAMA

Busfor.pl – twoja wyszukiwarka biletów autokarowych. Podróżuj tanio w wakacje! (kod promocyjny)

Foto: Busfor.pl
Szukasz tanich biletów autokarowych w kraju lub zagranicą? Sprawdź Busfor.pl. To nie tylko wyszukiwania połączeń do wielu miast w Europie, ale również łatwy i szybki system sprzedaży biletów w najkorzystniejszej cenie.

Busfor.pl oferuje dużą liczbę połączeń i skupia przewoźników zarówno w kraju jak i za granicą. Współpracuje z nim już ponad pięciuset renomowanych przedsiębiorców m.in. z Niemiec, Czech, Włoch, Litwy czy Ukrainy. To przekłada się na bogatą siatkę połączeń i stwarza pasażerom jeszcze więcej możliwości do podróżowania.

Proste wyszukiwanie najtańszych połączeń

Szybki i czytelny interfejs ułatwia wyszukiwanie on-line dogodnego wariantu podróży, a zarazem najtańszego połączenia. Po wprowadzeniu zapytania w pole wyszukiwarki wyświetlane są wszystkie niezbędne dane: cena biletu, linia autokarowa, rozkład jazdy, czas trwania podróży, informacja o przewoźniku itd.

Przejrzysty układ strony internetowej ułatwia wyszukanie najpopularniejszych kierunków podroży do Niemiec, Czech, Włoch, na Litwę, na Ukrainę czy w Polsce.

Łatwa i szybka rezerwacja biletów

Intuicyjny system rezerwacji pozwala na szybki, trwający niespełna dwie minuty zakup biletów i wygodną zapłatę różnymi wygodnymi sposobami np. kartą płatniczą czy przelewem bankowym. Zawsze otrzymasz najlepszą cenę, bez dodatkowych prowizji i opłat! Bilet jest wysyłany mailem zaraz po dokonaniu płatności online.

Dzięki prostej aplikacji na urządzenia mobilne rezerwacji możesz dokonać bez konieczności uruchamiania komputera.

Jak tanio podróżować, co zwiedzić?

Busfor.pl przygotował wiele użytecznych informacji np. polecane TOP kierunki. I tak planując podróż do Niemiec obowiązkowo odwiedź Scheessel, niedaleko od Hamburga, gdzie ma miejsce festiwal Hurricane. W tym roku wydarzenie zaplanowano na 22-25 czerwca.

Kolejnym jest Düsseldorfska Groste Kirmes am Rhein albo po prostu Rheinkirmes. Co roku na jarmarku pojawia się około czterech milionów ludzi. W tym roku odbędzie się od 14 do 23 lipca. Z kolei odbywający się w Monachium festiwal Opernfestspiele jest unikalnym wydarzeniem życia operowego na całym świecie. Warto tam być od 24 czerwca do 31 lipca.

Jeżeli wybierasz się na Ukrainę pojedź do Lwowa na festiwal “Lwów na talerzu”. Od 23 do 27 czerwca będzie mogli spróbować wszystkich możliwych potraw lokalnej kuchni, tradycyjnych napojów i regionalnych produktów sezonowych.

Busfor.pl również podpowie jak oszczędzić i zwiedzić za darmo wiele ciekawych zabytków czeskiej Pragi! Wszystkie te informacje dostępne są na blogu.

Zniżka na bilety na wakacje (kody promocyjne)

Planujesz wakacyjne wyjazdy? Z Busfor.pl podróżować będziesz jeszcze taniej. Skorzystaj z kodu promocyjnego i obniż cenę biletu nawet do 25%! Ze zniżki dostępnej na wszystkie rezerwowane bilety autobusowe możesz skorzystać tylko raz przez trzy kolejne dni (od 19 do 21 czerwca) na podróże w wakacje (do 31 sierpnia włącznie). Regulamin oferty Busfor sprawdzisz tutaj.

Kod promocyjny:

fly-for-free-25REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
W artykule obiecują wystrzałową stronę a tu lipa. Nie pokazuje żadnuch połączeń łódź-monachium mimo,że na tej trasie jeździ polski bus i sindbad. Ale klapa.
Mike, 19 czerwca 2017, 15:38 | odpowiedz
Sprawdzałem Berlin - Kolonia i też nic nie znalazłem Jakaś kicha
Janusz, 19 czerwca 2017, 15:48 | odpowiedz
orientuje się ktoś w połączeniach Kraków - Rużemberok
Marta, 19 czerwca 2017, 15:54 | odpowiedz
Ta firma dopiero zaprasza przewoźników do współpracy :-(
Maktravel, 19 czerwca 2017, 15:56 | odpowiedz
Mike Nie pokazuje żadnuch połączeń łódź-monachium mimo
pokazuje https://busfor.pl/pl/search?from_id=4022&to_id=4157&on=2017-06-20&passengers=1
Roman, 19 czerwca 2017, 15:59 | odpowiedz
Tigerexpress jezdzil na tej trasie, czy dalej to robi warto zapytac u źródła
Marta orientuje się ktoś w połączeniach Kraków – Rużemberok
zizy103, 19 czerwca 2017, 16:05 | odpowiedz
Trasa Bratysława-Wiedeń, 1 sierpnia, pokazuje kilkanaście kursów od godz. 3.45 do 5.05 i w mojej przeglądarce (Opera) nie można przejść na późniejsze godziny lub wskazać wybór godzin na przykład popołudniowych. KICHA.
AS, 19 czerwca 2017, 16:18 | odpowiedz
Marta orientuje się ktoś w połączeniach Kraków – Rużemberok
tam jezdzi TIGER EXPRESS. TigerExpress.eu
Peter Mark, 19 czerwca 2017, 16:49 | odpowiedz
to dobra wyszukiwarka i świetna alternatywa dla wciąż (nieraz) drogich biletów lotniczych, mój chłopak mieszka w innym mieście i bardzo lubimy razem podróżować, jeśli tylko finanse i czas pozwalają <3 oczywiście polujemy zawsze na promocje lotnicze, ale czasami naprawdę za grosze można spędzić weekend w PL lub w okolicach i jazda autobusem wtedy jest najlepszym rozwiązaniem... jeżeli jedziemy gdzieś dalej, to kupujemy bilet na nocny bus i oszczędzamy na noclegu :) raz udało nam się zapłacić za bilet z wwy do lwowa trzydzieści coś zł od os. wyszukiwarka ma bardzo szeroki zakres miejscowości i pozwala znaleźć nie tylko bezpośrednie, najtańsze połączenia, ale także kombinacje dojazdów, więc z przysłowiowego pcimia dolnego (bez obrazy dla pcimia, sama jestem z małej miejscowości) można zaplanować od razu sensowny przejazd na wakacje z przesiadką. W zeszłym miesiącu udało mi się załapać na zniżkę https://busfor.pl/pl/blog/may-promocode i po zapisaniu się do newslettera regularnie dostaję informację o kolejnych promocjach , lubię też bloga, pisany z dystansem i humorem.pozdrawiam wszystkich podróżników i jestem ciekawa jakie są Wasze opinie!
nina, 19 czerwca 2017, 18:45 | odpowiedz
"Nie udostępniamy jeszcze tras, ale cały czas nad tym pracujemy!..." Luzik ;)
mathew, 19 czerwca 2017, 19:56 | odpowiedz
Sprawdzilam trasę Warszawa - Suwałki. To coś pokazuje 4 połączenia, epodróżnik - 16. Na tym pierwszym wszystkie połączenia 42 pln, na epodróżniku ceny niektorych połączeń 1pln. Czyżby artykuł sponsorowany? Czas pomyśleć na nową nazwą, pronuję fly4fee.
Gin, 19 czerwca 2017, 21:40 | odpowiedz
lipa nawet krajówek nie szuka np Rzeszów Wawa jest kilkanaście przejazdów i kilku przewożników a u nich : Nie znaleziono żadnych połączeń Być może skończyły się wolne miejsca lub w tym dniu nie ma dostępnych połączeń. Spróbój przejrzeć połączenia w dniu następnym lub na inną datę.
mack, 19 czerwca 2017, 22:06 | odpowiedz
często korzystam sie z usług Busfor, zawsze kupuję bilety na Ukraine
Mia, 20 czerwca 2017, 8:31 | odpowiedz
Marta orientuje się ktoś w połączeniach Kraków – Rużemberok
jechałam z Krakowa do Bratysławy tylko, ale od Zakopane, chyba bliżej do Ružomberok i napewno coś ma stąd jechać
Tesa, 20 czerwca 2017, 8:41 | odpowiedz
Serwis kierowany do klientów ze Wschodu i tez przez nich zarządzany.
Krzys, 20 czerwca 2017, 9:19 | odpowiedz
Krzys Serwis kierowany do klientów ze Wschodu i tez przez nich zarządzany.
Skąd info? Kupowałeś już bilety przez ten serwis?
Daniel, 20 czerwca 2017, 10:37 | odpowiedz
Ja nie ale ziomki z Ukrainy
Krzys, 20 czerwca 2017, 12:03 | odpowiedz
Krzys Ja nie ale ziomki z Ukrainy
Z tego co wiedziałem na stronie Busfora, to spółka jest zarejestrowana w Polsce. Co znaczy że serwis kierowany do klientów ze Wschodu??? Z ciekawości, sprawdzałem sobie bilet do Niemiec i jest ok mają połaczenia, równiez do Francji
Daniel, 20 czerwca 2017, 12:39 | odpowiedz
To Ukraiński serwis z kierunkami głównie na Ukrainę. Na Ukranie busfor.ua. Korzystam czasem, ale mają też wpadki. Mają jeszcze wiele do zrobienia... 3 tygodnie temu kupiłem bilety przez net, poszedłem na dworzec i okazało się, że w autobusie nie ma dla mnie miejsca. Kierowca zwrócił mi pieniądze i autobus odjechał.
Janek, 20 czerwca 2017, 13:21 | odpowiedz
Janek To Ukraiński serwis z kierunkami głównie na Ukrainę. Na Ukranie busfor.ua. Korzystam czasem, ale mają też wpadki. Mają jeszcze wiele do zrobienia… 3 tygodnie temu kupiłem bilety przez net, poszedłem na dworzec i okazało się, że w autobusie nie ma dla mnie miejsca. Kierowca zwrócił mi pieniądze i autobus odjechał.
Też kilka razy kupowałam bilety przez ten serwis. Moim zdaniem, jak dla młodej firmy, nie jest źle. Jestem zadowolona z usług serwisu
Kasia, 20 czerwca 2017, 14:11 | odpowiedz
Marta orientuje się ktoś w połączeniach Kraków – Rużemberok
Leo Express albo Flixbus
Kacper, 20 czerwca 2017, 16:22 | odpowiedz
Gin Sprawdzilam trasę Warszawa – Suwałki. To coś pokazuje 4 połączenia, epodróżnik – 16. Na tym pierwszym wszystkie połączenia 42 pln, na epodróżniku ceny niektorych połączeń 1pln. Czyżby artykuł sponsorowany? Czas pomyśleć na nową nazwą, pronuję fly4fee.
ten Busfor posiada raczej bilety na trasy międzynarodowe, a na rynku krajowym jednak zdecydowanym liderem z najszerszą ofertą jest e-podróżnikpl, który zresztą od jakiegoś czasu ma w ofercie bardzo dużą ofertę biletów autokarowych na Ukrainę.
Jarek, 20 czerwca 2017, 20:11 | odpowiedz
Chciałem kupić właśnie na tej stronie bilety z Warszawy do Kijowa 22 Czerwca i użyć kodu promocji fly-for-free-25 Niestety... 1) Po wybraniu przewoźnika odjeżdżającego o 22:15 z Warszawy, strona nie przechodzi do płatności... 2) Wybierając przewoźnika odjeżdżającego o 23:00 z Warszawy, owszem przy wypełnianiu danych strona nalicza rabat, a po kliknięciu przejdź do płatności, serwis już rabatu nie uwzględnia...
janek, 20 czerwca 2017, 21:29 | odpowiedz
AS Trasa Bratysława-Wiedeń, 1 sierpnia, pokazuje kilkanaście kursów od godz. 3.45 do 5.05 i w mojej przeglądarce (Opera) nie można przejść na późniejsze godziny lub wskazać wybór godzin na przykład popołudniowych. KICHA.
Dzień dobry W tym momencie na wybrany kurs na 01.08.2017 firma Busfor współpracuje tylko z tym przewoźnikiem i on obsługuje tą relacje od 3.45 do 5.05. Stale pracujemy nad powiększeniem ilości dostępnych przewoźników i tras.
Ds.Obsługi klienta Busfor, 21 czerwca 2017, 9:35 | odpowiedz
mack lipanawet krajówek nie szukanp Rzeszów Wawa jest kilkanaście przejazdów i kilku przewożników a u nich :Nie znaleziono żadnych połączeńByć może skończyły się wolne miejsca lub w tym dniu nie ma dostępnych połączeń.Spróbój przejrzeć połączenia w dniu następnym lub na inną datę.
Dzień dobry W tym momencie jeszcze nie współpracujemy z przewoźnikiem który obsługuje tą relacje, ale niedługo u nas będzie można kupić bielty przewoźnika Neobus który tam też jeździ
Ds.Obsługi klienta Busfor, 21 czerwca 2017, 10:01 | odpowiedz
Niestety. Nawet po mojej wczorajszej interwencji kod Fly4free nadal nie działa. Działa w chwili zamówienia biletu, ale gdy przechodzi się do płatności PayU, wraca podstawowa cena.
Janek, 21 czerwca 2017, 12:02 | odpowiedz
Janek Niestety. Nawet po mojej wczorajszej interwencji kod Fly4free nadal nie działa. Działa w chwili zamówienia biletu, ale gdy przechodzi się do płatności PayU, wraca podstawowa cena.
Błąd w systemie został naprawiony. Prosimy spróbować dokanać rezerwzcji ponownie
Ds.Obsługi klienta Busfor, 21 czerwca 2017, 14:05 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Janek Niestety. Nawet po mojej wczorajszej interwencji kod Fly4free nadal nie działa. Działa w chwili zamówienia biletu, ale gdy przechodzi się do płatności PayU, wraca podstawowa cena.
Cześć! Raz miałem ten sam problem. W ostatnią niedzielę korzystaliśmy z tej usługi i wszystko było super, na stronę www szybko zamówiw bilety, zapłaciw kartą. Cena i jakość usług są lepsze niż w większości podobnych usług.
An-jey, 6 listopada 2017, 11:52 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Janusz Sprawdzałem Berlin – Kolonia i też nic nie znalazłemJakaś kicha
Przez długi czas korzystałem z usług tej usługi, być może nie wskazałeś poprawnie daty lub już zarezerwowałeś wszystkie bilety, sprawdziłeś tylko na stronie swojej trasy, są bilety. Ceny są od 150 PLN Jakość autobusu i usługi jest bardzo zajęta.
An-jey, 6 listopada 2017, 12:24 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Gin Sprawdzilam trasę Warszawa – Suwałki. To coś pokazuje 4 połączenia, epodróżnik – 16. Na tym pierwszym wszystkie połączenia 42 pln, na epodróżniku ceny niektorych połączeń 1pln. Czyżby artykuł sponsorowany? Czas pomyśleć na nową nazwą, pronuję fly4fee.
Na cieśninie Busfor dostaniesz bilet, a na podróżniku są loty z transferami i nie ma wskazaną całkowitego kosztu. Nie będę chwalić Busfor, ale już rok jak używam tylko te stronę stabilnie i nie mam żadnych skarg!
SaySayLina111, 18 stycznia 2018, 13:24 | odpowiedz
Avatar użytkownika
SaySayLina111
Gin Sprawdzilam trasę Warszawa – Suwałki. To coś pokazuje 4 połączenia, epodróżnik – 16. Na tym pierwszym wszystkie połączenia 42 pln, na epodróżniku ceny niektorych połączeń 1pln. Czyżby artykuł sponsorowany? Czas pomyśleć na nową nazwą, pronuję fly4fee.
Na cieśninie Busfor dostaniesz bilet, a na podróżniku są loty z transferami i nie ma wskazaną całkowitego kosztu. Nie będę chwalić Busfor, ale już rok jak używam tylko te stronę stabilnie i nie mam żadnych skarg!
Zgadzam się z Panią! Pewnie jeszcze rozwija się, ale jest poukładany i przyjazny.
Ilona1986, 22 stycznia 2018, 17:44 | odpowiedz

kobiety na lotnisku
Do których krajów pojedziemy bez problemu? Wszystkie obostrzenia w jednym miejscu! »
REKLAMA
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.